Zpravodajství

Na Kampě spadl do Vltavy segway! Vytáhnout ho museli hasiči jeřábem!

Na Kampě spadl do Vltavy segway! Vytáhnout ho museli hasiči jeřábem!
Zdroj: TN.cz

Pražští hasiči lovili ve středu odpoledne jeřábem segway, který sjel turistovi do Vltavy u pražské Kampy. Do vody musel potápěč, který dopravní prostředek zajistil, jeřábem ho pak hasiči vytáhli zpátky na břeh.

K Sovovým mlýnům na pražskou Kampu vyjely dvě jednotky hasičů, přivoláni byli také policisté. Turisté měli na segwayi jezdit u břehu, jeden z nich však nestihl zabrzdit a segway tak spadl do vody.

Protože se jednalo o místo, kudy proplouvají lodě, byl segway ve větší hloubce. Na místo proto musel potápěč, který vozítko uvázal, jeřábem ho pak jeho kolegové vytáhli zpátky na břeh. Tam si ho převzal turista, který s nim ihned zamířil do servisu.

Zdroj: TN.cz
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz