Zpravodajství

Zpověď intimní asistentky! Muži se na mně učí, jak se při SEXU dotýkat ženy

Klára je normální žena, jen s tím rozdílem, že pracuje jako intimní asistentka v kurzu sexuálního koučinku. Přijala nabídku od koučky Julie Gaii Poupětové a nabídla své tělo jako učební pomůcku.

Práce intimní asistentky je velice osobní. Navazuje totiž krátkodobý intimní vztah s partnerem a dává mu zpětnou vazbu na jeho doteky. V podstatě je mu objektem učení a napovídá mu, jak se má ženy správně dotýkat.
 

"S prací intimní asistentky jsem začala před dvěma lety, kdy jsem prošla kurzem Jak potěšit muže. Gaia mi tuto možnost nabídla a já ji přijala. Díky tomu dokážou muži objevit znalosti, jak se dotýkat ženy a potěšit ji," tvrdí intimní asistentka Klára.
 

Související obsah

A v čem vlastně práce intimní asistentky spočívá? Při praktickém cvičení ji muž nejdříve hladí, dotýká se jí, masíruje jí prsa a břicho. Nakonec se naučí, jak se dotýkat intimních partií tak, aby byla žena dokonale uspokojena.
 

"Samozřejmě mám partnera a ten o tom ví, dokonce mě v tom povzbuzuje, on sám se věnuje tantrickému sexu," dodává Klára.
 

Intimní asistentkou se stává pro kurz Umění potěšit muže, který vede sex koučka Julie Gaia Poupětová, která je jedinou certifikovanou sex koučkou v ČR. Kouč nezapojuje eroticky ani kontaktně své tělo do procesu práce s tělem klienta. Každé sezení vždy závisí na dohodě klienta s koučem a dodržení jasných pravidel spolupráce na obou zúčastněných stranách. Jakákakoli spolupráce je možná pouze při vzájemné důvěře a a pocitu bezpečí na obou stranách.

ČTĚTE TAKÉ:

Skrytá kamera na WC: Nechceš sex? Neee? Tak ti dám přes hubu!

Filipová z Hvězdné pěchoty se snad zbláznila: Sex v křoví před zraky všech

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz