Zpravodajství

Dům zaplavili jedovatí pavouci z banánu, rodiče s dětmi museli utéct

Dům zaplavili jedovatí pavouci z banánu, rodiče s dětmi museli utéct
Zdroj: Thinkstockphotos

Příběh jako z hororu zažila rodina se dvěma malými dětmi! V jednom z banánů, který si koupili v obchodě, bylo totiž hnízdo jedovatých pavouků. Ti se pak rozlezli po celém domě!

To byl opravdu šok! Jamie Roberts z anglického Hednesfordu si všiml v míse s ovocem banánu, na němž byly bílé skvrny. Myslel si, že je to jen plíseň a chystal se ho vyhodit. Když si ho prohlédl zblízka, zjistil, že je to pavoučí hnízdo, napsal britský Daily Mail.
 

Brzy z banánů začaly vypadávat malí pavoučci. Když zavolal deratizátora, ten mu okamžitě řekl, ať okamžitě i s celou rodinou opustí dům! Jamie proto vzal manželku Crystal a dvě malé děti - sedmiletou Georginu a pětiletého Joshua - a rychle utekli. Do svého domu se po důkladné deratizaci mohli vrátit až za několik dní.
 

"Bylo to pro mě děsivé, protože mám fobii z pavouků. Banány jsme koupili v místním obchodě. Potom jsme je dali do mísy na ovoce na parapetu v kuchyni," řekl Daily Mailu Jamie.
 

"Několik dní potom jsem si všiml, že jeden banán vypadal plesnivě. Potom jsem si všiml, že bílé skvrny nejsou jenom na banánu, ale na celém parapetu. Viděl jsem malé nožičky a uvědomil si, že to jsou pavouci. Byly jich najednou všude stovky. Bylo to jako v hororu," popsal hrozivý zážitek Jamie Roberts.
 

Související obsah


Ačkoliv se přesně neví, jaký druh pavouka v banánech byl, robertsovi si myslí, že to byl palovčík brazilský, který je nejjedovatějším pavoukem na světě.
 

Palovčík brazilský bývá mylně nazýván jako banánový pavouk či
brazilský toulavý pavouk. Je to útočný a nejjedovatější pavouk na světě. Žije pouze v Jižní Americe, a proto se podle odborníků prý nemůže dostat do jiných oblastí ukrytý v zásilce od banánů. Nicméně už několik lidí uvedlo, že z banánů se na ně vyřítili právě palovčíci!

ČTĚTE TAKÉ:

Případ pro potravinového inspektora: Na banánech seděla tarantule!

tn.cz / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz