Zpravodajství

ŠOKUJÍCÍ NÁLEZ: Přítelkyně Micka Jaggera se oběsila!

ŠOKUJÍCÍ NÁLEZ: Přítelkyně Micka Jaggera se oběsila!
Zdroj: isifa.com

Přítelkyni známého zpěváka Micka Jaggera L'Wren Scottovou našli mrtvou. Podle dostupných informací se módní návrhářka oběsila ve svém apartmánu na Manhattanu. Podle policie ji dnes ráno dopoledne našla její asistentka.

Se zpěvákem spolu žili více než deset let. Na internetu se okamžitě objevila na sociální síti Facebook skupina R.I.P. L'Wren. Devětačtyřicetiletá žena, která oblékala řadu filmových hvězd, byla Jaggerovou partnerkou od roku 2001.
 

Smrt Scottové potvrdil AP policista pouze anonymně proto, že oficiálně ji může policie zveřejnit až poté, co uvědomí příbuzné. Podle policie nejevila oběšená žena známky násilí, avšak nezanechala ani dopis na rozloučenou. Frontman skupiny Rolling Stones, která je právě na turné v Austrálii, byl podle svého prohlášení zprávou o její smrti "zcela šokován a zdrcen".
 

Scottová patřila do světa hollywoodských celebrit, kam se dostala prostřednictvím své vlastní módní značky. Na červených kobercích filmových premiér a festivalů nosily její šaty například Nicole Kidmanová, Angelina Jolieová či Sarah Jessica Parkerová.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tato krásná modelka se oběsila! Proboha, proč?!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz