Zpravodajství

To je muž, který ohrozil tisíce Pražanů bombou na Václaváku! Znáte ho?

Policie zveřejnila podobu lupiče, který ve středu nechal v pobočce ČSOB na pražském Václavském náměstí bombu. Totožnost muže zatím kriminalisté neznají, doufají však, že muže někdo pozná.

"Kriminalisté k popisu muže, který přišel do banky na Václavském náměstí s kufříkem s nástražným výbušným systémem, uvedli, že se jedná o muže ve věku mezi 50 až 60 lety, vysokého asi 185 centimetrů, robustnější postavy. V době loupeže měl černé delší vlasy, které mu splývaly až na krk a několikadenní strniště s knírem. Detektivové ovšem nevylučují, že se mohlo jednat o paruku a falešný knír," uvedla policejní mluvčí Hana Jeřábková.

Policie se tak obrací s prosbou o pomoc na veřejnost. Pokud by muže kdokoli poznal, má se obrátit na linku 158, nebo na kteroukoliv policejní služebnu. Policistům by také pomohlo, kdyby někdo z řad veřejnosti věděl, kde se muž pohybuje, nebo kde bydlí.

Zdroj: Policie ČR

Lupič přišel do pobočky ČSOB na Václavském náměstí v centru Prahy ve středu. Poté, co mu pokladní nevydala požadované peníze, nechal v objektu kufřík a dal se na útěk. V kufříku pak pyrotechnik nalezl funkční bombu. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zahraniční média šílí! Při výbuchu v Praze byla prý zraněna Lindsay Lohan

Výbuch plynu v Praze: Zasáhlo to i Pavelku, Bareše a Prachaře!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz