Zpravodajství

Auto nestihlo najet na trajekt: Vypadá to jako legrace, ale utopila se tato malá dívka!

Auto nestihlo najet na trajekt: Vypadá to jako legrace, ale utopila se tato malá dívka!
Zdroj: Facebook / Twitter

Video, které pochází z tureckého Istanbulu vypadá na první pohled vtipně. Auto nestihne trajekt a padá do vody. Bohužel se utopila pětiletá dívka.

Vozidlo se čtyřmi lidmi uvnitř se v turecké čtvrti Sirkeci pokusilo na poslední chvíli najet na trajekt. Řidička vznikající mezeru zřejmě viděla, ale rozhodla se, že to nějak stihne. Nestihla. 
 

Všichni zůstali ve voze. Ven z potopeného auta jim pomohli až potápěči. Pětiletou dívku jménem Ece Su Jilmaz odvezli lékaři okamžitě do nemocnice, byla v kritickém stavu a bojovala do život. Po pár hodinách zemřela.
 


 

Příbuzní rodiny se rozhodli, že zažalují přepravce. Tvrdí, že řidička mezeru mezi břehem a trajektem neviděla. Že to nebyla její chyba.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Miláčci v garážích slavných: Kdo z celebrit má nejdražší auto?

VIDEO: Naštvaná manželka rozmlátila svému muži auto

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz