Zpravodajství

Láska až za hrob? Žena píše vyznání muži ze zmizelého letadla!

Láska až za hrob? Žena píše vyznání muži ze zmizelého letadla!
Zdroj: facebook.com

Zatímco drtivá většina lidí už je přesvědčená o tom, že zmizelé letadlo malajských aerolinek někde spadlo, Sarah Bajc si to odmítá připustit. A denně píše milostné dopisy Philipovi, který v letadla seděl, když zmizelo.

Pro Sarah jsou asi milostné dopisy publikované na facebooku způsobem, jak se vyrovnat s děsivou představou, že její miláček Philip už není mezi živými.


Muže, který beze stopy zmizel na palubě letadla, oslovuje Nejdražší lásko a Dobré ráno, miláčku. Sarah je s Philipem dva roky, žije v čínském Pekingu a právě se chystala, že se přestěhuje do Kuala Lumpur, aby mohla žít s Philipem v jedné domácnosti, píše server americké televizní stanice NBC.


"Dělám všechno, co můžu, abych ti dodala naději a odvahu potřebnou pro přežití. A připojilo se ke mně tolik dalších lidí, je to hotová smršť modliteb. Cítíš tu lásku, co ti posílám? Je jí tolik, že se k ní dá dostat odkudkoli," píše mimo jiné Sarah Bajc na facebooku.

Související obsah


Stejně jako řada dalších příbuzných a přátel pasažérů, kteří v letadla seděli, věří, že je Philip někde naživu. Prý to tak cítí celou dobu už od okamžiku, kdy letoun beze stopy zmizel.


Jiní lidé ovšem nejsou zdaleka tak smířliví a obviňují malajskou vládu, že moc dobře ví, co se s letem stalo. Jen se snaží tragédii maskovat.

ČTĚTE TAKÉ:

Tragická smrt zpěvačky Rivera: Spadlo s ní letadlo, zanechala po sobě pět dětí!

Smrt andílka: Muž ubil vlastního syna!

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz