OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Co vše o vás prozradí sedací souprava?

Co vše o vás prozradí sedací souprava?
Zdroj: oficiální zdroj

V obývacím pokoji tráví lidé značnou část svého času. Už podle svého názvu je k tomu tato místnost předurčena. Dominantou obývacího pokoje bývá sedací souprava, která slouží k relaxaci, k posezení s rodinou nebo s přáteli. Výběr sedací soupravy prozradí mnohé o vašem životním stylu a psychickém rozpoložení. A právě proto bychom si měli vybrat takovou sedací soupravu, která nám doslova sedne.

Materiál a barva zrcadlí naše rozpoložení

Zdroj: oficiální zdroj

Látka nebo kůže? Látkové sedací soupravy více vyhovují lidem, kteří jsou silně smyslově založeni, rádi se k někomu přitulí a mají rádi rodinnou, klidnou pohodu. Kožené sedací soupravy ocení ti, kteří preferují sterilní prostředí, bojí se nemocí a také ti, kteří si potrpí na luxusní vzhled. Sedací soupravy tmavých barev uvítají lidé se smyslem pro duchovno, libující si v samotě a meditaci, tmavě hnědé nebo modré pak budou vyhovovat lidem starším nebo těm, kdo mají v oblibě starožitnosti, milují historii a rodinné oslavy. Bílým a světlým sedacím soupravám dávají přednost ti, kteří mají rádi moderní věci, vzdušný prostor a svobodu.

Praktické i pohodlné

Zdroj: oficiální zdroj

Máte-li časté návštěvy a kamarády, kteří u vás přespávají, určitě zvolte variantu sedací soupravy s lůžkem. Potřebujete-li ušetřit místo, vyberte si sedačku s úložným prostorem, kam můžete uschovat zimní oblečení, ložní prádlo a další věci. Trávíte-li rádi čas sledování filmů a posloucháním hudby, dopřejte si pohodlné a relaxační sezení v polohovacích křeslech, využijte nastavitelné podhlavníky a polohovací područky. Lehkým tlakem těla se sklopí opěradlo a zároveň se vysune sedák dopředu, v tu samou chvíli se vysune podnožka pro pohodlnou relaxační pozici.

Zdroj: oficiální zdroj

Firemní specialisté poradí s výběrem

Vybrat si správnou sedací soupravu není těžké. Platí zde pravidlo, že by vám měla padnout do oka, být příjemná na dotek a její ergonomické linie by měly vyhovovat vašemu tělu. Pokud váháte, co vše by vaše nová sedací souprava měla obsahovat, firemní specialisté vám pomohou a poradí. V prodejně značkového nábytku v Praze Průhonicích Čestlicích (naproti Aquaparku) jsou vystaveny sedací soupravy na největší ploše v České republice. Můžete si na sedačky sednout, lehnout, osahat si je. Ochotný personál vám ukáže, jak se sedací soupravy dají lehce přestavět, vytvoří vám zdarma 3D grafický návrh i cenovou nabídku.

Zdroj: oficiální zdroj
oficiální zdroj

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz