Zahraničí

Hororová návštěva: Rodině se prokousala do bytu GIGANTICKÁ KRYSA!

Hororová návštěva: Rodině se prokousala do bytu GIGANTICKÁ KRYSA!
Zdroj: facebook.com

Původně si mysleli, že je to obyčejná myš. Ke svému zděšení rodina zjistila, že se ji do bytu prokousala betonovou zdí obrovitá krysa. Deratizátor ještě takové monstrum neviděl.

Švédská rodina Bengtsson-Korsåsových ze Stockholmu utrpěla šok, když zjistila, že to, co vyděsilo jejich kočku, není jen tak nějaká myš, ale gigantická krysa. Že je něco špatně si všimli, když jejich kočka Enok odmítla vstoupit do kuchyně.
 

Příšerného hlodavce objevili, když chtěli vynést odpadky ."Vyděsilo mě to k smrti. Bylo to tak obrovské, že nejdřív nebylo ani poznat, co to je. Vyskočila jsem na stůl a začala ječet," líčíla listu Aftonbladet vyděšená paní Signe.
 

Krysa si do bytu prokousala tunel betonovou zdí a měřila 45 centimetrů bez ocasu. Signe se ji se svými dvěma dětmi pokoušela zahnat. Marně. Deratizátoři na ni proto nakladli obří průmyslové pasti a druhý den jedna sklapla.

Související obsah

Gigantická krysa ale byla tak silná, že ji to nezabilo. "Uteklo to s pastí kolem krku pod dřevěnou podlahu, tam se to zaseklo a udusilo. Tak velkou krysu jsem v životě neviděl," kroutil hlavou deratizátor.

ČTĚTE TAKÉ:

Americký učitel doma schovával stovky hadů a krys. Prozradil ho zápach

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz