OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Matrace a polštáře, které se přizpůsobí vašemu tělu

Matrace a polštáře, které se přizpůsobí vašemu tělu
Zdroj: oficiální zdroj

Matrace a polštáře z kvalitních materiálů se přizpůsobí vaší tělesné teplotě a vytvarují se podle křivek vašeho těla. Bioaktivní materiál v polštářích zlikviduje roztoče. Viscoelastické pěny v matracích minimalizují potřebu otáčení se a vrtění při spánku... Zdravé spaní není věda, ale pouze rozumné rozhodnutí, jaké matrace a polštáře si vyberete z nabídky firmy Montero.

Kvalitní matrace jsou složeny z několika vrstev. Viscoelastická pěna funguje jako chránič matrace. Jedná se o unikátní pěnu, jejíž tvrdost se mění v závislosti na teplotě lidského těla. Při kontaktu s tělem pěna měkne. Díky efektu pomalého vracení je tlak matrace rovnoměrně rozložen na celé tělo, což má pozitivní účinky na krevní oběh. Zároveň se tělo lépe stabilizuje a my máme při spaní menší nutkání se otáčet a měnit polohu. Díky viscoelastické pěně je spánek klidnější, pohodlnější a zdravější.

Zdroj: oficiální zdroj


Z této pěny se vyrábějí také polštáře. Jsou vhodné pro správné zajištění opory hlavy a krční páteře. Polštář Montero z viscoelastické pěny by tedy měli používat ti, kteří trpí bolestmi hlavy a krční páteře. Novou generací viskoelastických pěn jen je pěna BIO FREEPUR. Je vyrobena z rostlinných olejů s bioaktivním vybavením GREENFIRST. Tento materiál umí zlikvidovat roztoče, takže je vhodný pro alergiky. Bioaktivní úprava na bázi přírodních esencí z citrónu, levandule a eukalyptu maximalizuje možnosti zdravého spánku.

Zdroj: oficiální zdroj


Potahy matrací a polštářů Montero jsou snímatelné a pro jejich údržbu je stačí vyprat na 60°C. K jakémukoliv potahu matrace si můžete přiobjednat středovou část potahu opatřenou 3D mřížkou. Tento materiál totiž zajistí ideální odvod absorbovaných vodních par z jádra matrace.

Zdroj: oficiální zdroj


Při výběru nové matrace byste si ji měli vyzkoušet. Sednout si na ni, lehnout, nadzvednout. To vše můžete zkusit v prodejně Montero v Praze v Průhonicích-Čestlicích. Odborný personál vám velmi rád poradí s výběrem.

Zdroj: oficiální zdroj
Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz