Horáková

Rudá Semelová dál šokuje: Chtějí mě teď zabít, ale Horákovou popravili právem

Komunistická poslankyně Marta Semelová (53) dál trvá na tom, že doktorka Milada Horáková byla popravena právem. Za její názor jí sice lidé hrozí smrtí, ona na svých výrocích ale dál trvá. Její rodina ji v tom prý podporuje.

Poslankyně Marta Semelová dál trvá na tom, že Horáková byla popravena právem.  "Milada Horáková se také přiznala ke všemu, ke své činnosti. O tom, že to byla vynucená přiznání, dost pochybuju," uvedla v únoru v pořadu Hyde Park. Nyní v rozhovoru pro Blesk potvrdila, že za tímto názorem si dál stojí. Rodina ji prý podporuje a vidí to stejně.
 

Horáková také uvedla, že po tom, co veřejně prezentovala své šokující názory, ji mnozí přejí smrt. Tvrdí, že jí chodí výhružné dopisy. Prý si je všechny schovává a možná je jednou předá právníkům. 
 

Semelová také tvrdí, že v Česku není dodržována svoboda slova. Nechápe, proč by za svůj názor měla být stíhána. Říká, že když nemůže sdělit svůj názor, tak je to s demokracii v České republice dost špatné.
 

Co všechno navykládala Semelová? Šokující názory najdete ZDE!
 

Policie Semelovou nicméně vyšetřuje kvůli podezření ze založení, podpory a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka. Dále kvůli projevu sympatie k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka, popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidy.

tn.cz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz