Na poště ve Velkých Kuněticích na Jesenicku se prý ozývala střelba. Po nočním vloupání se tam údajně zabarikádoval muž a ráno začal střílet. Když policisté poštu prohledali, tak nikoho nenašli!
Ve Velkých Kuněticích na Jesenicku se nad ránem někdo vloupal do pobočky České pošty. "Na místě zasahuje policie, pachatel nebo pachatelé jsou tu zabarikádovaní, byla slyšet střelba," řekla policejní mluvčí Marie Štrbáková.
Později však vyšlo najevo, že policisté na místě nikoho nenašli. Mluvčí České pošty však uvedl, že poštu někdo skutečně vyloupil, teď prý policisté se psy hledají pachatele i nábojnice, které by tam mohly po střelbě zůstat.
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Přestřelka jako z filmu: V americkém baru byl zastřelen mladý nadějný rapper, zbyly po něm tři děti
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz