Honička to byla dlouhá, ale už je u konce. Policisté po čtyřech dnech dopadli slovenskou modelku, která o víkendu popravila svého bývalého, bohatého britského klenotníka.
Podle britského Daily Mailu Majku Kukučovou (24) pátrači objevili na rodném Slovensku. Tam utíkala ze španělského letoviska Costa del Sol.
Podle policie měla dívka na Andrewa Bushe a jeho novou milenku čekat v jeho vile, a pak ji svědci viděli chvatně odjíždět z místa činu v jednom z Bushových hummerů. Klenotníka měla střelit do hlavy brokovnicí.
Podle Bushovy poslední milenky byla Kukučová šíleně žárlivá, policisté ji zadrželi v městě Nová Bošáca u Nového Města nad Váhom.
Jeden ze sousedů novinářům řekl, že se Kukučová nastěhovala k Bushovi do vily před téměř dvěma lety. Teprve nedávno ji vyštípala mladá, teprve dvacetiletá Maria.
"Mária by neublížila nikomu. Ta se bála i pavouků," hájí svou dceru její otec, který se domnívá, že pokud to udělala, bylo to v sebeobraně.
ČTĚTE TAKÉ:
Dívka ubodala nejlepší kamarádku kuchyňským nožem. Dala na Facebook nahou fotku
Zavraždili přítelkyni Michaela Douglase. Měl si ji brát
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz