Střelec

Střelec v Krnově rozstřílel několik aut! Poté se schoval v domě! Škola přerušila výuku

V Krnově řádil muž (44), který tam rozstřílel několik aut. Poté zaběhl do domu, kde se schoval. Na místě zasahovala policejní zásahová jednotka, z Frýdku - Místku dorazili také policejní těžkooděnci.

Muž nejprve ve Hřbitovní ulici podle svědků rozstřílel několik zaparkovaných aut, poté zaběhl zpátky do domu. Na místo vyjely policejní hlídky, ale také těžkooděnci a zásahovka.

Policisté zásahové jednotky vnikli do domu, kde se měl muž zdržovat. Široké okolí bylo v době zásahu uzavřeno policejními páskami. Policisté evakuovali některé obyvatele okolních domů.

"Na základě souhlasu státního zástupce se zadržením podezřelého policisté zásahové jednotky vnikli do prostoru, kde se čtyřiačtyřicetiletý muž zdržoval, zadrželi ho a předvedli na obvodní oddělení. Během profesionálně provedeného zákroku nebyl nikdo zraněn. Můžeme konstatovat, že bylo jen dílem náhody, že při noční střelbě nikdo z obyvatel sídliště nebyl zraněn, případně nedošlo k fatálním následkům," uvedla policejní mluvčí Daniela Vlčková.

Podle exkluzivních informací TV Nova měl být střílejícím mužem Milan P. (44). Proč auta rozstřílel zatím policie neví. U sebe měl mít navíc několik nelegálně držených zbraní. Zda je policie našla zatím neřekla.

Související obsah

Podle sousedů už policie u domu zasahovala od půl jedné ráno. "Ozvaly se nějaké rány, mysleli jsme si, že někdo hází kameny. Podívali jsme se z okna a tam už byla policejní auta," řekla TV Nova jedna ze sousedek. 

"V tuto chvíli je muž podezřelý ze spáchání tří trestných činů, a to poškozování cizí věci, výtržnictví a nedovolené ozbrojování," doplnila mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz