Zajímavosti

NACISTICKÉ BESTIE DÍL TŘETÍ: Když nebyla po ruce sekyra, vzaly na vězně lopatu

FOTOGALERIE: Před válkou to byly obyčejné holky. Pak udělaly kariéru a staly se z nich krvelačné nacistické paničky. Po válce dostaly provaz. Řeč je o ženách, které v sobě měly čisté zlo.

Ruth Closius-Neudecková
 


 

Narodila se roku 1920. V prosinci 1944 se dostala do ženského koncentračního v Ravensbrücku a později do tábora Uckermark.
 

Ruth Closius-Neudecková byla známá svou brutalitou zejména při práci se staršími ženami. Svědek po válce popsal, jak umlátila vězně lopatou.
 

Po válce se pokusila utéci.  Ale byla dopadena a u soudu se chlubila tím, kolik žen poslala do plynu. Bylo jich údajně kolem dvou tisíc. V roce 1948 byla Ruth Closius-Neudecková popravena.
 

Jenny-Wanda Barkmannová
 


 

Mladičká Wanda Barkmannová, která proslula svou jemnou tváří, se narodila roku 1922. Po škole nastoupila jako dozorkyně v koncentračním táboře Stutthof.
 

Podivné bylo, že když měla službu, docházelo k prudkému nárůstu úmrtí mezi vězni. Bylo tak divné, že si toho všimli o ostatní dozorci. 
 

Sadistické nacistické bestie - I. díl
 

Sadistické nacistické bestie - II. díl
 

Po válce jí bylo prokázáno, že mrtvé vězně měla na svědomí právě Barkmannová. Většinou je umlátila. Roku 1946 byla za své zločiny odsouzena a oběšena.
 

Emma Zimmerová
 


 

Patřila k dozorkyním, které sadistické prvky své osoby kombinovaly s těžkým alkoholismem.
 

Pila tolik, že roku 1945 musela být postavena mimo službu. Byla věčně opilá a krutá.
 

Jenže vedení SS se na ni nemohlo spolehnout a koncentrační tábor v Ravensbrücku musela opustit. Odsouzena za svou krutost a oběšena byla roku 1948.
 

Elisabeth Beckerová
 


 

Beckerová, která se narodila roku 1923, působila v koncentračním táboře Stutthof nedaleko Gdaňsku. Osobně se účastnila selektování židovských vězňů do plynových komor. Zejména ji bavilo, když do plynu posílala židovské dívky. 
 

Za osobní účast při výběru vězňů do plynových komor dostala po válce trest smrti. Žádala polského prezidenta o milost, ale bylo to zamítnuto. Oběšena byla roku 1946 spolu s dalšími kolegyněmi z tábora Stutthof.
 

Dorothea Binzová
 


 

Binzová se narodila roku 1920. Nejprve pracovala jako služka u nižšího důstojníka SS. Pak se objevila v koncentračním táboře Ravensbrücku, kde se vypracovala do pozice vedoucí dozorkyně.
 

Svědci po válce uvedli, že jednoho z vězňů osobně rozsekala sekyrou. Do vězňů kopala, kudy chodila a některé prý i ušlapala.
 

Doprovázel ji její pes a sexuálně ji vzrušovalo veřejné bičování nahých žen. Po válce se pokusila zmizet, ale byla dopadena a roku 1947 popravena.  

ČTĚTE TAKÉ:

Tak to je šok! Sylvester Stallone údajně týral sestru

TOP 10 rodinných problémů celebrit: Kdo s kým nemluví? Kdo měl šílenou matku? Kdo zažil týrání?

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz