Doprava

Řidič po nehodě, při níž zemřeli dva lidé, zamkl auto a utekl! FOTO VINÍKA UVNITŘ

Řidič po nehodě, při níž zemřeli dva lidé, zamkl auto a utekl! FOTO VINÍKA UVNITŘ
Zdroj: YouTube.com / Žilinské Krimi

Dva muži přišli při tragické nehodě o život, další dva se zranili, přesto viníka řidiče bílé fabie z jihomoravskou registrační značkou nenapadlo nic lepšího, než zamknout auto a od nehody utéct. Podívejte se na foto viníka uvnitř článku.

Obrovská tragédie se stala poblíž obce Strečno na západě Slovenska. Bílá fabia s jihomoravskou značkou vjela do protisměru při předjíždění kamionu, a to i přestože to bylo v místech, kde byla plná čára a zákaz předjíždění. Tam narazil do protijedoucího stříbrného mercedesu.
 

"Mercedes přejel do protisměru, kde se srazil s nákladním vozem Iveco s návěsem. Při dopravní nehodě vyhasl život sedmadvacetiletého spolujezdce z mercedesu a dalšího čtyřiačtyřicetiletého spolujezdce," uvedl mluvčí žilinské policie Radko Moravčík s tím, že v autě cestovali ještě další dva muži, kteří mají jen lehká zranění.
 


 

Viník nehody jednapadesátiletý Alexander Šimona místo toho, aby zraněným pomohl, tak zamkl auto a utekl! Žilinské Krimi uvádí, že fabia byla kradená a v autě se Šimonem jel ještě jeden člověk.
 

Související obsah


K tragické nehodě došlo už v pátek. Zemřel čtyřiačtyřicetiletý profesionální voják Roman a sedmadvacetiletý civilní zaměstnanec armády Michal. Michal byl na místě mrtvý, Romana se pokoušeli záchranáři ještě oživovat, ale po převozu do nemocnice svým zraněním také podlehl. V autě s nimi ještě další dva vojáci, kteří utrpěli lehčí zranění.
 

Slovenská policie nyní pátrá po Alexandru Šimonovi z Žitné - Radiše (okres Bánovce nad Bebravou), kterého je obviněn z přečinu usmrcení a neposkytnutí první pomoci. Policisté také pátrají po stopách bílé fabie s jihomoravskou registrační značkou 9B3 5116.
 

Zdroj: YouTube.com / Žilinské Krimi

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Poslední selfie: Tato kráska se vyfotila a pár vteřin poté zemřela

Hyenismus! Ostatky Paula Walkera se prodávají na internetu

tn.cz / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz