Zajímavosti

Nalepila si umělé nehty a přišla kvůli tomu o kus prstu!

Nalepila si umělé nehty a přišla kvůli tomu o kus prstu!
Zdroj: YouTube.com

Sarah (17) si doma nalepila umělé nehty. To, co následovalo po aplikaci, by nikdo nechtěl zažít. Lepidlo na nehty ji spustilo zánět, kvůli kterému jí museli amputovat kus prstu.

Sedmnáctiletá Sarah Greenawayová z jižního Walesu chtěla mít krásné nehty jako její vrstevnice. A tak si koupila v místní drogérii všechny potřebné věci, aby si mohla krásné a upravené ruce udělat doma sama.


Jenže po pár dnech, c o si nehty nalepila, se jí jeden prst z lepidla zanítil. Nevěnovala tomu pozornost. Až po té, co jí začal prst měnit barvy do zelenočerna a nesnesitelně bolet, vyhledala lékařskou pomoc.


Související obsahJak uvedl deník topky.sk, doktoři dívce nasadili antibiotika v domnění, že se jí zánět zmírní a nebude muset dojít k nejhoršímu. Bohužel ale prášky nezabraly a Sarah musel přijít o konec prstu, protože se v něm rozšířila těžká infekce.


Chirurg musel prst rozříznout od špičky až k dlani, aby ho celý od infekce vyčistil. Tím ale její trápení neskončilo. Kvůli stafylokokové infekci, která se jí do prstu dostala, si musela ještě poležet  dva dny v nemocnici.


Sarah teď musí podstupovat fyzioterapii, aby dostala do prstu zpátky cit. Přemýšlí také o podání žaloby na výrobce lepidel, které jí spustilo v prstu infekci a následně pak o kus článku musela přijít. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz