Domácí

FOTO: Rychtáře málem srazil vlak kousek od místa, kde zemřela Bartošová

FOTO: Rychtáře málem srazil vlak kousek od místa, kde zemřela Bartošová
Rychtář jde na místo, kde zemřela Bartošová Zdroj: Martin Mithofer

Iveta Bartošová spáchala sebevraždu. Podle informací portálu TN.cz skočila zpěvačka pod vlak v Uhříněvsi pár metrů od svého bydliště. Úmrtí potvrdil pro TN.cz Josef Rychtář.

Českem otřásla smrt Ivety Bartošové. Zpěvačka si vzala život. Krátce před polednem skočila v Uhříněvsi, kde bydlela, pod vlak. Nechala po sobě čerstvě namalovaný obraz a dopis na rozloučenou.


Celý den jsme sledovali, co se na místě děje a také reakce přátel, kolegů, a fanoušků:
 

21:50 Josef Rychtář v pořadu Prásk na TV Nova řekl, že bude podávat sérii žalob. Mimo jiné i na bulvární novináře. Zároveň prozradil, že chce uspořádat veřejný pohřeb. S tím podle Rychtáře nesouhlasí bývalý partner Bartošové Ladislav Štaidl, který chce Ivetu pochovat v tichosti bez obřadu.


20:30
Josef Rychtář vyrazil na místo, kde zemřela jeho Žena. Chtěl tam zapálit svíčku a položit kytici žlutých růží. Podle svědků šel po boku syna po kolejích a skoro nic nevnímal. Málem ho srazil přijíždějící vlak. Z kolejí ho na poslední chvíli odtáhli policisté, kteří mají u kolejí hlídku. Když nakonec došel na místo tragédie, rozplakal se. Podívejte se na galerii.

ČTĚTE TAKÉ:

Celebrity komentují smrt Bartošové: Důsledek zneužití nemocného člověka a "je mi na zvracení"

Děsivé fotky z mobilu: Tělo Ivety Bartošové na kolejích než ho zakryla plachta


19:39
- Redakce TN.cz má k dispozici zoufalé SMS, které Iveta Bartošová posílala před smrtí svým přátelům. Šokující SMS najdete zde!
 


 

18:55 - V dopisu na rozloučenou podle Rychtáře stálo toto: "Jsem v neúnosné situaci." Dopis i obraz měl být dárek Rychtářovi k narozeninám.


18:30 - Josef Rychtář poskytl médiích rozhovor. Tvrdí, že dopis, který Iveta po sobě zanechala, byl určený právě jemu. Rozčílilo ho, že dopis policie zabavila. "Iveta kromě dopisu namalovala i obraz," dodal uslzený vdovec.



18:21
- Josef Rychtář se vrátil z psychiatrické léčebny zpět do Uhříněvsi. "Za to, co se stalo, poděkujte médiím," uvedl Rychtář. 
 

17:02 - Reakci Ladislava Šteidla se zatím nepodařilo získat. Nezvedá telefony. 
 

16:52 - Redakce portálu TN.cz má k dispozici video, jak koroneři ohledávají tělo Ivety Bartošové na kolejích. Bez cenzury a bez plachty. Najdete ho ZDE.
 


 

16:44 - Lékaři Rychtáře ošetřili a vdovec opustil psychiatrii. V doprovodu svého syna se vrací zřejmě do Uhříněvsi.

Vzpomínka na Ivetu: Podívejte se, jak zářila na obrazovkách Novy



15:25
- Rychtář byl k ošetření odvezen do psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích.  

První květiny na místě tragédie:


 

14:47 - Josef Rychtář byl odvezen z Uhřínevsi sanitkou. Psychicky je na tom velmi zle. Dnes plánoval oslavu svých narozenin. Místo toho bude muset zařizovat pohřeb. 
 

14:18 - Hasiči očistili vlak vodou, koroneři odnesli ostatky těla Ivety Bartošové. Ke střetu s vlakem došlo v 11:30. 
 


 

13:58 - Děti v kupé natočily video, jak vlak projíždí kolem těla mrtvé Ivety Bartošové. Emotivní záběry najdete ZDE!

Zdroj: Jakub Deml/TN.cz


13:41 -
Zdeněk Macura obvinil ze smrti Ivety Bartošové Josefa Rychtáře. Emotivní rozhovor najdete zde!
 

13:36 - Josef Rychtář ze smrti Ivety Bartošové obvinil bulvární novináře. Více zde!
 

13:21 - Iveta odešla z domu, Rychtář ji hledal. Když zjistil, co se stalo, běžel k vlaku, uvedl zdroj portálu extra.cz, co se stalo dnes v Uhříněvsi.
 

Zdroj: Jakub Deml/TN.cz

 

12:55 - Ve vlaku, pod který skočila Iveta Bartošová, seděly děti, které jely na školní exkurzi. Video, které natočily, najdete TADY.
 

12:43 - Podle informací TN.cz zanechala Bartošová doma dopis na rozloučenou, pak odešla k vlaku. Znění dopisu najdete na portálu prask.tv TADY.
 

12:35 - Smrt Ivety Bartošové pro TN.cz potvrdil její manžel Pepa Rychtář. "Je to tak," řekl. Více se bavit po telefonu nechtěl.
 


 

Co se stalo v Uhříněvsi?

"Je to tak," potvrdil informaci pro TN.cz a pro Prásk.tv Josef Rychtář. Více se bavit po telefonu nechtěl.
 

Že vlak v Uhříněvsi srazil osmačtyřicetiletou ženu, potvrdila mluvčí záchranné služby Jiřina Ernestová. Na místě kromě záchranářů zasahují i hasiči a policisté.
 

Podle informací TN.cz zanechala Iveta Bartošová po sobě dopis na rozloučenou.  Dopoledne Rychtář nebyl doma, údajně měl být na policii kvůli rvačce s Macurou. Když přišel domů, Iveta tam nebyla.
 



PŘIPRAVUJEME PODROBNOSTI DO TELEVIZNÍCH NOVIN V 19:30

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz