Domácí

Kontroverzní Rychtář o smrti Ivety: 3 věci, které na jeho verzi NESEDÍ!

Kontroverzní Rychtář o smrti Ivety: 3 věci, které na jeho verzi NESEDÍ!

Nejznámější český vdovec Josef Rychtář přišel se svou verzí událostí, které předcházely tragické smrti Ivety Bartošové. Několik věcí ale v jeho verzi nesedí.

Dnes je to přesně týden, co se zoufalá zpěvačka v Uhříněvsi vrhla pod vlak. Velká část veřejnosti její smrt klade za vinu jejímu nejbližšímu okolí, zejména potom manželovi Josefu Rychtářovi. Ten místo aby truchlil, užívá si zájmu médií a pere se se Zdeňkem Macurou.
 

Zdeněk Macura Rychtáře obvinil z týrání a domácího násilí, i podle dalších svědků s Ivetou manipuloval a vyhovovalo mu, když byla na dně. A v jeho výpovědích se objevují nesrovnalosti, které na podivínského vdovce vrhají podezření, že policii, rodinu i fanoušky vodí za nos.
 

1. Dopis na rozloučenou
Rychtář se po Ivetině smrti místo toho, aby jako každý milující muž propadl smutku, začal okamžitě promenádovat před novináři. Mimo jiné médiím ukázal dopis, který údajně Iveta napsala na rozloučenou Arturovi.

Související obsah

Jeho pravost ale popřela její maminka Svatava (74). Ta svou dceru samozřejmě dobře znala a tvrdí, že Iveta zásadně psala psacím ne tiskacím písmem. Rychtář na něj navíc dopsal datum 25. dubna, protože ho prý našel už 4 dny před Ivetinou sebevraždou. Na psychiatrii zoufalou zpěvačku podle portálu čas.sk ale neodvezl, "protože by se jí to nelíbilo". V případě odsouzení za neposkytnutí pomoci by Rychtářovi hrozilo až 12 let.

Zdroj: Martin Mithofer

 

2. Obraz
Spolu s dopisem pro Artura manželovi zpěvačka, která se zabila na jeho narozeniny, měla nechat jako dárek obraz. Použila na něj kombinaci černé, zelené a krvavě rudé barvy. a je na něm kruh, uvnitř kterého je palmový list. Vše je doplněno srdíčkem a vzkazem "Tvoje Iveta navždy".
 

Portál super.cz ale tvrdí, že podle jejich důvěryhodného zdroje Iveta obraz namalovala už v roce 2012. Slova "Tvoje Iveta navždy" a srdíčko na něj mohl klidně domalovat sám Rychtář.

Související obsah

Podobně děsivých obrazů namalovala Iveta víc, všechny vypadají jako volání o pomoc:

 

3. Záhadný vzkaz Martuccimu

Jedna Rychtářova sousedka z Říčan řekla o Josefu Rychtářovi, že je jako Jekyll a Hyde. A tomu by odpovídalo i dění posledních dní. Vdovec po Ivetě Bartošové pláče, hroutí se a potom zase útočí, nadává, uráží a říká opravdu hodně divné věci.

VŠE O IVETĚ SE DOČTETE ZDE
 

Po smrti zpěvačky například volal opilý jejímu bývalému příteli Domenicu Martuccimu a mimo jiné mu sdělil: "Na rozdíl od vás jsem dostal Ivetu tam, kam jsem potřeboval". Co tím myslel? Že potřeboval nešťastnou Ivetu dostat pod kola vlaku?
 

ČTĚTE TAKÉ:

Zdeněk Macura: S Rychtářem mluvil 2 hodiny před smrtí Ivety, vše prý bylo v pořádku

Martucci po telefonátu s Rychtářem: Vyhrožuje bitkou a prchl do Itálie

hel, TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz