Emma Smetana

Důležitý vzkaz! Přečtěte si dopis pro Vás od Emmy Smetana

Důležitý vzkaz! Přečtěte si dopis pro Vás od Emmy Smetana
Dobročinný bazar Emmy Smetana Zdroj: TV Nova

Moderátorka TV Nova se rozhodla, že udělá dobrou věc. Přečtěte si její dopis určený právě vám.

Ahoj a dobrý den všem!

Mám velkou radost z toho, že vás můžu pozvat na akci, kterou jsem se rozhodla uspořádat na podporu Nadace Nova a projektu na pomoc týraným dětem a obětem občanské války v Sýrii ve spolupráci s Člověkem v tísni. Dobročinný bazar proběhne 24. května od 18.30h v Hudebním divadle Karlín.

Asi před třemi měsíci jsem vyřazovala nějaké oblečení (jako to mám ve zvyku zhruba jednou za rok) a můj přítel Jordan najednou dostal nápad: "Proč neoslovíš kolegy z branže a neuděláš velký bazar, díky kterému bys mohla někomu pomoci?" Měl pravdu. Rozhodla jsem se tedy ozvat dvacítce osobností českého showbusinessu, které mě inspiruji nejen profesně, ale také lidsky. Vážím si jich za to, že dokázaly zachovat klidnou mysl a dobré srdce. Na mysli mám například Jiřího Menzela, Jirku Mádla a Honzu Hřebejka.

Každá z pozvaných osobností přinese oblečení, nádobí, doplňky, dětské hračky, suvenýry z cest nebo cokoli jiného a zároveň je bude na místě prodávat!
 
Kromě již zmíněných "tří Jirků"do bazaru přispěli Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Matěj Ruppert, Iva Pazderková, Markéta Fialová, Pavel Liška, David Kraus, Eva Josefiková, Ondřej Soukup, Marta Jandová, Adam Mišík, Václav Kopta a mnoho dalších! Většina z nich se také osobně zúčastní, a to v rolích prodejců.A teď pozor! V žádném případě se nemusíte bát vysokých cen. Téměř všechny věci v bazaru budou totiž stát mezi 50-1000kč! Důležité je, abychom společně strávili hezký večer, bavili se a aby se nás sešlo co nejvíce! Připravujeme i doprovodný program - hudební vystoupeni, fotokoutek i autogramiádu.  A kdo by se náhodou styděl před známými tvářemi, muže si prohlednout bazarový sortiment v klidnější části divadla, kde budou prodávat milé hostesky.

V závěru bazaru budeme dražit opravdu exkluzivní kousky. Michal Dvořák nám věnoval svůj klobouk z klipu kapely LUCIE L'aura! Jiří Menzel přinese vlastní loutku! A Zorka Hejdová se dokonce vzdá svojí usušené zásnubní kytice. U toho rozhodne nemůžete chybět! Večerem nás bude provázet Tomáš Novotný, který také přispěje pár kousky z cest z Asie.

Stále mám na mysli, že mít rodiče a žít v míru je nedocenitelné privilegium. V žádném případě to není samozřejmost, a nelze zapomínat na ty, jimž osud podobné štěstí nedopřál. 

Cítíte to podobně a není vám jedno, co se děje kolem nás? Pak neváhejte a přijďte 24. května v 18.30 do Hudebního divadla Karlín

Těším se na vás, na vaše rodiny, přátele a úsměvy na tvářích.

Ze srdce,

Vaše Emma Smetana
PS: Vstup je dobrovolný! :-)
PPS: Když se to povede, uvidíme se opět za rok!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tady vás dostane: Nejvíc sexy fotky moderátorky Emmy Smetany

Jak vypadá láska v podání Emmy Smetany? Moderátorka šokovala odhalením svého soukromí

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz