Iveta Bartošová

Zpověď expřítele Bartošové hraběte Martucciho: Rychtář je jasným viníkem!

Domenico Martucci, expřítel Ivety Bartošové, se v exluzivním rozhovoru pro Prásk! svěřil s tím, co cítí po smrti své bývalé lásky. Je přesvědčen, že viníkem je také Ivetin manžel Josef Rychtář. Podívejte se na to, co říká nejen o Rychtáři, ale také o dopisu pro Artura, bitkách a dalších událostech, které se staly po smrti Ivety.

Ačkoliv se už dávno rozešli a Iveta Bartušová se pak ocitla v náruči Josefa Rychtáře, za kterého se loni na podzim i v dala, Domenico Martucci stále nemůže na svou bývalou lásku zapomenout. Z její smrti je zdrcený a možná dokoncedaleko více než její manžel Rychtář. V exkluzivní zpovědi pro Prásk! ho dokonce obvinil z toho, že se na smrti Ivety velkou měrou podílel a dokonce naznačil, že to bylo vše součástí ďábelského plánu, jak se dostat k Ivetině vile v Uhříněvsi a tamtiémám z Ivetiných písní.
 

O dopisech
 

"Jestli se mě ptáte: Je Rychtář viník? Řeknu jen tohle a jsou to jen fakta. Za čtyři dny od její smrti zvládl: zfalšovat dopis pro Artura. A to musel přiznat, protože novináři zjistili, že datum na dopise je jiné. Nemluvím o tom, že ten dopis je soukromé vlastnictví Artura a neměl ho, co ukazovat novinářům. Nedivil bych se, kdyby zfalšoval i ten druhý dopis. Proto se tak bál, když mu ho policie sebrala!"
 

(/novinky/video-z-domu-ivety-bartosove-takto-vypada-dum-smutku-vevnitr.html)]


O bitkách v Uhříněvsi

 

Zorganizoval také fingovanou bitku před barákem, kdy ho zbil údajný fanoušek Ivety. Je úplně jasné, že je to fingované, protože co dělal jeho syn? Ťukal do telefonu. Udělal to všechno, aby vzbudil lítost. Zvládl samozřejmě i zmlátit Macuru, také před barákem. Vesele opilý jít v noci na procházky. Tohle je pro pana Rychtáře pieta?"
 

O výhružných SMS zprávách
 

"V neposlední řadě mi poslal výhružné zprávy a vyhrožoval mi v telefonátech."
 

O telefonátu s Rychtářem
 

"Několik hodin po smrti Ivety mi volal a byl naprosto klidný. I když mu před tím zemřela manželka po vlakem. Nevím, nevím, co k tomu říct!"
 

Související obsah


O pohřbu Ivety

 

"Nejnechutnější, co udělal a jak se vykašlal na city Artura a rodiny Ivety, je to, že chtěl mít posledních pět minut slávy, na veřejném pohřbu. I když všichni řekli, že by měl být soukromý. On řekl, ne, že musí být veřejný. A proč? Protože chce mít ještě slávu."
 

O podílu Rychtáře na smrti Ivety
 

"Všechna tyto fakta ukazují, že je bez diskuze, morálním viníkem smrti Ivety. To ovšem neznamená, že tomu tak je podle zákonů. Podle zákonů je také viník a to podle paragrafu 144 trestního zákona. On věděl, že Iveta se chce zabít už čtyři dny předtím a nic neudělal. Tohle je trestné. Takže on je viník."
 

Související obsah


O Rychtáři

 

"On je nemocný člověk. Když někomu zemře manželka, tak je normální, že se zavře doma a neposkytuje žádné rozhovory! Ale on dělal rozhovory, tiskovky. To mi hlava nebere."
 

O svatbě Ivety s Rychtářem
 

"Minulý rok se Iveta pokusila o sebevraždu a Rychtář ji pomohl. Ale to jen proto, že ještě nebyli manželé. Vše tak vypadá jako nechutný plán."
 

Související obsah


O svých výčitkách

 

"Mrzí mě, že jsem ji v Itálii neudržel déle. Paní Korková z policie z Prahy 4 mi řekla, schovejte Ivetu, protože Rychtář není normální. Dělá strašnou komedii s médii. Iveta se chtěla léčit, ale bohužel se stalo to, co se stalo. Rychtář se mi násilně dobýval do domu. Ještě před tím však Iveta souhlasila s léčením, které by platil můj otec. Jenže proč odjela nakonec s Rychtářem? Na tuto otázku ale nesmím odpovídat, protože budu vypovídat kvůli tomu na policii."

ČTĚTE TAKÉ:

Má Artur Štaidl nárok na sirotčí důchod?

Strach Ivety Bartošové: Děsil ji vlastní dům

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Iveta Bartošová

Důležité Události

Píše se na Deník.cz