Domácí

To je síla! Rychtářovi někdo zničil hrob v Říčanech a zřídil hřbitov! FOTKY

Josef Rychtář má o starost víc. Rodinný hrob v Říčanech, o kterém se spekuluje jako o jednom z míst, kde by mohla být pohřbena Iveta Bartošová, totiž někdo nechutně zřídil.

Policie oznámila Josefu Rychtářovi, že jejich rodinnou hrobku posprejoval zatím neznámý vandal. Na hrob Rychtářových nastříkal slova hovado, blbec, vůl.
 

A celý hřbitov navíc pokryly nápisy "Richtař je vrah". I přesto, že je jméno vdovce po tragicky zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové psáno s měkkým i a krátkým a, je naprosto jasné, komu je obvinění určeno.
 

Přitom právě do říčanské hrobky chtěl Rychtář uložit Ivetiny ostatky. Dosud na tom trval, přestože rodina Bartošových by si přála malý pohřeb v kruhu rodinném ve zpěvaččině rodném Frenštátě pod Radhoštěm. Tam ostatně i její maminka vyvěsila parte. Parte zveřejnil i Rychtář, rodina Bartošových se od něj ale distancovala.

Související obsah

Ani deset dní od smrti zpěvačky není jasné, kdy a kde nakonec pohřeb bude. Těžko říct, jestli ovšem Rychtář bude i nadále trvat na pohřbu na hřbitově, který někdo s velkým citem pro češtinu takhle vyzdobil. Kdo je viníkem, není zatím známo, nepřátel má ale muž, který podle mnohých Ivetu Bartošovou dohnal pod vlak, opravdu dost.

ČTĚTE TAKÉ:

Video z domu Ivety Bartošové: Takto vypadá dům smutku vevnitř

Strach Ivety Bartošové: Děsil ji vlastní dům

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz