Domácí

Připravila Iveta sebevraždou blízké o miliony z pojistky? Možná ano!

Připravila Iveta sebevraždou blízké o miliony z pojistky? Možná ano!
Zdroj: isifa.com

Podle posledních informací měla Iveta Bartošová uzavřenou životní pojistku na 3,5 milionu korun. Tuto částku by tak nyní po její smrti měli dostat pozůstalí. Ale možná o peníze přijdou!

Redakci TN.cz se totiž po nahlédnutí do pojistných podmínek několika pojišťoven podařilo zjistit, že vyplacení životní pojistky má v případě sebevraždy poměrně velký háček.


Každý, kdo má s pojišťovnou uzavřenou smlouvu, totiž musí peníze platit každý měsíc po dobu minimálně dvou let, jinak domluvená životní pojistka celá propadá.


"Ze strany pojišťoven jde o jakousi pojistku, která nás má ochránit například v případě, že s námi smlouvu uzavře člověk v tíživé životní situaci a za půl roku si sáhne na život," vysvětluje mluvčí České pojišťovny Ivana Buriánková. V některých případech mají pojišťovny tuto dobu nastavenu dokonce na 5 let.

Související obsah


Je tedy možné, že Artur ani Josef Rychtář z nasmlouvaných 3,5 milionu neuvidí ani korunu. A pokud je smlouva mezi Ivetou Bartošovou a pojišťovnou starší než dva roky, dá se naopak čekat, že se pozůstalí budou o peníze přetahovat.


Pokud totiž zpěvačka do smlouvy jmenovitě nenapsala, kdo má životní pojistku dostat, stane se součástí dědictví.

ČTĚTE TAKÉ:

Půl roku staré video: Takto se Iveta Bartošová smála!

Poslední fotka Ivety Bartošové: Co na její tvář řekl odborník?

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz