Domácí

SLEDUJEME: Rychtář pohřbil Ivetu, Artur ani její maminka nedorazili! Přišel ale Macura

ON-LINE: Josefa Rychtář pohřbívá milovanou ženu Ivetu Bartošovou. Posledního rozloučení organizovaného Josefem Rychtářem se nezúčastnil nikdo ze strany Ivety Bartošové. Pohřeb sledujeme minutu po minutě ve velké reportáži.


 

19:10 - Poslední sbohem dal Ivetě i Domenico Martucci, její bývalý přítel. Toto napsal na facebooku: "Poslední divadlo se kolem tebe odehrálo,poslední krutost jsi dnes trpěla... Na poslední cestě jsi byla připravena o přítomnost těch,co tě nejvíc milovali... Nyní tě budou mít navždy ve ve svých myšlenkách a ve svých srdcích vedle sebe... Sbohem Ivetko..."
 

17:14 - V Uhříněvsi je klid a k žádným excesům před domem Ivety Barotošové nedošlo. Přesto situaci monitoruje městská policie. Smuteční hosté jsou v domě Ivety. Za nedlouho by ale mohl z domu vyjít Josef Rychtář, který by mohl odjet pro urnu s ostatky jeho manželky.
 

Související obsah


16:30
- Ochranka najaté bezpečnostní agentury odjela z Uhříněvsi.
 

16:25 - Josef Rychtář se vrátil do domu Ivety v Uhříněvsi. Při vystupování s mikrobusu ho podpírali členové ochranky.
 


 

16:15 - Macura se k rakvi své milované Ivety nedostal a v průběhu pohřbu se držel v povzdálí strašnického krematoria, ale teď před obřadní síni položil květiny pro Ivetu pod strom.
 

Poslechněte si, co Macura řekl o pohřbu Ivety:
 


 

15:46 - I poslední hloučky Ivetiných fanoušků opustily prostory strašnického krematoria.
 

Související obsah


15:40
- Blesk.cz informoval, že Rychtář po skončení obřadu přistoupil k rakvi Ivety Bartošové a několikrát pohladil rakev.
 

15:38 - Před strašnickým krematoriem stále postávají hloučky Ivetiných fanoušků, kteří vážně debatují o tom, kdo vlastně za smrt zpěvačky může.
 

15:27 - Obřad skončil před několika minutami, kolona se smutečními hosty se vydala na cestu zpět do Uhříněvsi.
 

Související obsah


15:04
- Ke strašnickému krematoriu dorazil i Ivetin obdivovatel Zdeněk Macura. S květinami v ruce se ovšem držel v povzdálí. A nakonec odešel, aniž by se ke krematoriu přiblížil. "Chtěli jsme jen uctít Ivetinu památku, proto jsme přinesli květiny. Ale asi přijdeme později," svěřila se Blesk.cz Macurova přítelkyně Vlaďka.
 

Zdroj: TN.cz

 

14:40 - Vyšetřovatelka se svým kolegou stojí před smuteční síní a snaží se dostat dovnitř. Ochranka je nepustila, přestože nebyla na seznamu hostů. Bodyguardi je nejdříve poslali k bočnímu vchodu, ale ani tam neuspěli.
 

Zdroj: Jakub Deml/TN.cz

 

14:38 - Žena se žlutými růžemi se snažila dostat do obřadní síně a položit k rakvi Ivety kytici. Ochranka ji ale dovnitř přes několikaminutovou diskuzi nepustila.
 

14:35 - Kamarád Ivety Bartošové a její bývalý manažer Lukáš Rejmon TV Nova prozradil, že Artur se nezúčastnil pohřbu, protože je prý znechucený z humbuku, který dělá Rychtář kolem smrti jeho mámy. Dnes byl ve škole.
 

14:25 - Na poslední rozloučení nikdo kromě příbuzných Josefa Rychtáře nedorazil. Zřejmě se tak rozhodli bojkovat obřad, který pořádá Josef Rychtář. Je ale klidně možné, že pozůstalí ze strany Ivety uspořadají ještě jeden obřad.
 

14:20 - Právě teď měl začít smuteční obřad s Ivetou Bartošovou. Poslední rozloučení probíhá za zavřenými dveřmi.
 

14:06 - Na pohřeb Ivety Bartošové dorazili i kriminalisté, kteří vyšetřují právě její sebevraždu.

Fotky z pohřbu Ivety Bartošové:


 

14:05 - Majitel bezpečnostní agentury vyšel před obřadní síň a nabádal přítomné, aby uvolnili cestu pro smuteční hosty.
 

14:02 - Před strašnickým krematoriem jsou desítky lidí, které by se chtěly s Ivetou rozloučit. Dovnitř se ovšem dostanou jen pozvaní smuteční hosté.
 

14:00 - Josef Rychtář i další smuteční hosté z okruhu jeho blízkých dorazili do strašnického krematoria.
 

Zdroj: Jakub Deml/TN.cz

 

13:40 - Smuteční kolona vyjela z Uhříněvsi do strašnického krematoria. Jedno auto zablokovalo silnici tak, aby se nikdo za kolonou nemohl vydat.
 


 

13:25 - V Uhříněvsi se vše připravuje na odjezd smutečních hostů do strašnického krematoria. Do domu už vešla ochranka. Mají i připavené deštníky, zřejmě, aby chránili Josefa Rychtáře před objekitvy fotoaparátů.
 

Zdroj: TN.cz

 

13:20 - Přesně za hodinu začne pohřeb Ivety Bartošové ve strašnickém krematoriu. V Uhříněvsi už jsou pro Rychtáře a smuteční hosty připravená dvě auta ochranky. Situaci na místě také monitoruje policejní hlídka.
 

12:58 - V Uhříněvsi už je také ochranka z agentury Zdeňka Zahradníka, která dohlíží na průběh pohřbu Ivety Bartošové.
 

Zdroj: TN.cz

 

12:52 - Krátce před polednem dorazili do Uhříněvsi příbuzní Josefa Rychtáře. Na fotce je jeho švagr (bratr jeho exmanželky Dariny Nové) s manželkou a Rychtářův syn.
 

Zdroj: Jakub Deml/TN.cz

 

12:46 - Ochranka je již ve strašnickém krematoriu připravená před Malou obřadní síní. Nepustí dovnitř nikoho, kdo není pozván.
 

Zdroj: TN.cz

 

12:30 - Před novináři vystoupil majitel bezpečnostní agentury Zdeněk Zahradník a prozradil podrobnosti, jak bude celý obřad probíhat. "Všichni vědí, co mají dělat. Budeme dělat vše pro to, aby vše proběhlo v klidu. Přání pana Rychtáře je, aby vše proběhlo v klidu, soukromí, a aby se to zbytečně nikde nemedializovalo. Snaží se mu v tom vyhovět a také přáním rodiny," uvedl Zdeněk Zahradník.
 


 

12:15 - Do Uhříněvsi se vrátil zpátky Rychtářův syn Jan a přivezl s sebou kněze. Společně s nimi přijela také Rychtářova matka.
 

Zdroj: TN.cz

 

12:00 - Podle informací TN.cz by se Josef Rychtář měl přesunout do strašnického krematoria zhruba za hodinu. Měl by jet v autě majitele bezpečnostní agentury Zdeňka Zahradníka. Samotný smuteční obřad by měl začít ve 14.20.
 

11:43 - Do Uhříněvsi přijel syn Josefa Rychtáře se svými kamarády, hned ale zase odjel, v autě mu hrála píseň Ivety Bartošové.

11:32 - I v den pohřbu má Josef Rychtář opletačky s policií. Konkrétně dopoledne dorazila před dům Ivety Bartošové hlídka městské policie, která vyzvala Josefa Rychtáře, aby přeparkoval dvě auta, jež stojí v obytné zóně. Obě auta patří  blízkým Josefa Rychtáře.
 

11:21 - Do Uhříněvsi dorazila za Josefem Rychtářem jeho právnička.
 

11:19 - Ochranka bezpečnostní agentury Zdeněk Zahradník dorazil do Strašnic a začne připravovat pohřeb Ivety Bartošové.
 


 

10:58 - Zdeněk Zahradník, majitel bezpečnostní agentury, která dohlíží nad pohřbem, odnesl z domu zabalený nějaký obraz. Zřejmě se jedná o portrét Ivety Bartošové, který bude při pohřbu u Ivetiny rakve.
 

Zdroj: Jakub Deml/TN.cz

 

10:55 - Z domu Ivety Bartošové v Uhříněvsi odjel Rychtářův kamarád zvukař Standa.
 

10:49 - Šéf bezpečnostní agentury, která bude zajišťovat důstojnost pohřbu Ivety Bartošové, Zdeněk Zahradník dorazil za Rychtářem do Uhříněvsi, aby doladil poslední podrobnosti pohřbu. Po zhruba 10 minutách odjel.
 


 

10:34 - Na pohřbu, který organizuje Josef Rychtář, zazní tři Ivetiny písně. Například půjde o Noc je království nebo S tebou se neloučím.
 

Související obsah


10:12
- Momentálně je v domě Josef Rychtář a jeho kamarád Standa. Chystají spolu obložené chlebíčky pro hosty. Těch ale moc nebude.
 

10:10 - Podle informací portálu TN.cz se Artur pohřbu své matky účastnit nebude. Ze strany Ivety Bartošové se tedy pohřbu nezúčastní vůbec nikdo. Přijde jen pár lidí, kteří mají vazby na Josefa Rychtáře. 
 

9:55 - Syn Ivety Bartošové Artur dnes ráno vyrazil do školy. Byl oblečen sice do černého, ale spíše než ve smutečním, tak v metalovém stylu. Podle Blesk.cz měl na sobě červenočernou flanelovou košili, černé tričko a černou metalovou bundu s potiskem a na ruce měl okovaný náramek.
 

Zatím není jasné, zda se Artur pohřbu své maminky zúčastní. Josef Rychtář ho podle svých slov pozval minulý týden přes SMS zprávu. Je ale možné, že kvůli napjatým vztahům mezi Josefem Rychtářem a ostatními pozůstalými se pohřbu vůbec nezúčastní.
 

Související obsah


Také není vyloučeno, že se zúčastní až druhého pohřbu, který by se mohl uskutečnit v rodném Frenštátě a zorganizuje ho Ivetina maminka s její sestrou a bratrem a ve spolupráci s otcem Artura Ladislavem Štaidlem.
 

"Vše záleží na tom, co chtějí. Rozloučení může být i ve druhém městě," řekl předseda sdružení pohřebnictví Julius Mlčoch.
 

9:49 - Iveta Bartošová bude v rakvi oblečena do šedohnědého kostýmu, která vybrala její rodina. Rakev pak bude zapečetěna, takže její blízcí už ji neuvidí.
 

9:30 - Do domu v Uhříněvsi přijela neteř Josefa Rychtáře a právě s ním projednává poslední detaily posledního rozloučení.
 

Zdroj: Jakub Deml/TN.cz

 

9:00 - Pro Josefa Rychtáře začal smutný den tradiční černou kávou a konverzací s přítomnými novináři.
 

Pohřeb Ivety Bartošové proběhne dnes odpoledne ve 14.30 ve strašnickém krematoriu. Podle informací televize Nova by Iveta měla být odděna do šedohnědého kostýmu, který vybrali její příbuzní. Další podrobnosti o pohřbu se dočtete ZDE.
 

Související obsah


Iveta Bartošová zemřela 29. dubna, když spáchala sebevraždu. Nedaleko domu, kde bydlela, vstoupila na koleje a vyšla vstříc přijíždějícímu vlaku. Těsně před střetem si rezignovaně sedla na koleje. Po srážce ihned zemřela.
 

ČTĚTE TAKÉ:
VELKÝ SPECIÁL O SMRTI IVETY BARTOŠOVÉ ZDE.

Slzy pro Ivetu: Speciál z pohřbu Ivety Bartošové

Artur Štaidl zmizel do zahraničí! Zmešká pohřeb maminky?

Artur po smrti mámy utekl od táty Ladislava Štaidla!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz