Novojičínští strážníci řešili v neděli večer poměrně neobvyklý případ. Ulicemi města se tam totiž ve Felicii proháněl teprve třináctiletý chlapec. On ani jeho spolujezdec navíc netušili, komu auto patří.
"Dne 11.5.2014 v 19:19 hodin bylo telefonicky oznámeno na služebnu MP Nový Jičín, že na ulici na Lani jezdí Škoda Felicia, kterou řídí nezletilý chlapec. Hlídka na místě zaznamenala uvedené vozidlo, které stálo ve výjezdu z parkoviště s nastartovaným motorem," uvedla mluvčí strážníků Ilona Majorošová.
A za volantem našli strážníci opravdu mladého chlapce. Na místě spolujezdce pak seděl jeho plnoletý kamarád (21). Ten také strážníkům ihned řekl, že není majitelem vozidla. Čí auto vlastně je ani jeden z chlapců nevěděl.
"Vozidlo dle spolujezdce řídil opravdu třináctiletý chlapec, který seděl na místě řidiče. Hlídka MP na místo přivolala hlídku Policie ČR, které celou věc předala," doplnila mluvčí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz