Domácí

MONSTRUM Z NYMBURSKA! Vědci tápou nad fotkami záhadné lesní kostry!

MONSTRUM Z NYMBURSKA! Vědci tápou nad fotkami záhadné lesní kostry!
Zdroj: TN.cz

NOVÉ FOTKY: Redakci TN.cz se ozvývají lidé z Nymburska, kteří chtějí vědět, co se to našlo v lese na Nymbursku za podivnou kostru. Jenže vědci zatím mlčí. Podívejte se na další fotky.

Co to žije v českých lesích? A co víme o záhadné kostře, kterou našli lidé v jednom lese na Nymbursku. Oslovili jsme odborníky z Akademie věd, ale ti zatím oficiální vyjádření neposkytli. Nechce se jim z pouhé fotky hádat, co je to za tvora.
 

Redakce TN.cz se proto na místo nálezu chystá s kamerou a připravujeme pro vás podrobnou reportáž.
 

Oslovení myslivci si nejsou také vůbec jistí, co to je za monstrum. Někteří říkají, že se jedná o kostru lišky. Další tvrdí, že je to jelen. Podle dlouhého krku by se prý mohlo jednat ale i o kostru koně či nějakého exotického savce...
 


 

Zvíře zemřelo v nepřirozené poloze. Viselo na větvi borovice. A pomalu tam i zetlelo. Našel ho muž z Nymburska, když šel na procházku do lesa. "Našel jsem ho v lesíku v Seleticích. Byla tam už jen kostra. To zvíře ale podle kostry nepoznávám," napsal čtenář. VÍCE ČTĚTE ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nejzáhadnější tvorové světa: Tyhle bestie byste určitě potkat nechtěli!

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz