Domácí

Co je záhadné MONSTRUM Z NYMBURSKA? Ptali jste se záhadologa

Co je záhadné MONSTRUM Z NYMBURSKA? Ptali jste se záhadologa
Zdroj: TN.cz

Záhadná kostra, na kterou upozornili čtenáři TN.cz, budí velkou diskuzi. Vědci, zoologové i myslivci si lámou hlavy nad tím, co to vlastně je. Každý má jiný názor. Do diskuze se vmísil i záhadolog Arnošt Vašíček. Zajímá vás, co si o kostře myslí?

Redakci TN.cz oslovil čtenář z Nymburska, který v lese našel na stromě tajemnou kostru. Zvíře zemřelo v nepřirozené poloze. Viselo na větvi borovice. A pomalu tam i zetlelo. Našel ho muž z Nymburska, když šel na procházku do lesa. Fotky záhadného zvířete najdete ZDE.
 

Pokud vás zajímalo, jaký na to má názor záhadolog či jste se chtěli zeptat na jinou záhadu, měli jste možnost. Byl hostem on-line chatu na TN.cz.
 

Od nálezu kostry odborníci diskutují o tom, co to vlastně je. Jedni říkají, že se jedná o srnčí, další, že jde o nějakého sudokopytníka, možná kozu nebo muflona, někteří tvrdí, že se jedná o malého koně či nějakého exotického savce.
 

Rozhovor

Hlavním zájmem Arnošta Vašíčka jsou záhady, studuje například i dosud nezaniklé primitivní kmeny, které žijí na úrovni doby kamenné. Mimo jiné se například snažil rozluštit Ďáblovu bibli.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz