Krádež auta

NEUVĚŘITELNÉ: Rumun vezl kradené BMW X6 rozebrané v dodávce!

NEUVĚŘITELNÉ: Rumun vezl kradené BMW X6 rozebrané v dodávce!

Nápaditost očividně nechyběla Rumunovi, který z Itálie do své rodné vlasti potřeboval převézt kradené BMW X6. Zloděj se rozhodl, že auto rozebere a naskládá do dodávky, tou pak skládačku převážel. Na Rumuna s kradeným autem přišli až u maďarských hranic.

Případ se stal na začátku května. Maďarští celníci na hraničním přechodu Nagylak kontrolovali projíždějící dodávku. Nestačili se ale divit vlastním očím.

Související obsah

V dodávce Mercedes Sprinter našli na díly rozebrané BMW X6. Auto bylo ke všemu kradené. Rumun ho vezl z Itálie, kde auto zmizelo. Díly přitom do dodávky nacpal velmi důmyslně.

I když se v dnešní době kradou takováto auta především na náhradní díly, podle fotografií to vypadá, že ho chtěl Rumun po převozu opět poskládat dohromady.

Související obsah

Rumunsko sice je členem Evropské unice, Schengen ale končí u maďarsko - rumunských hranic. A tak rumunův plán moc šancí na úspěch neměl.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krádež auta

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz