Domácí

Evropské volby: Chatujte s kandidátkou strany Republika Evou Jurinovou

Evropské volby: Chatujte s kandidátkou strany Republika Evou Jurinovou
Zdroj: isifa.com

Bývalá moderátorka TV Nova Eva Jurinová by ráda získala křeslo v Evropském parlamentu. Kandiduje za stranu Republika. Zajímá vás, jak se chce v Bruselu prezentovat? Na to odpovídala v on-line chatu na TN.cz. Přečtěte si její odpovědi.

Evu Jurinovou si všichni pamatují jako moderátorku zpráv TV Nova. Nyní ovšem chce vstoupit do politiky a chce zastupovat české zájmy v Evropském parlamentu v Bruselu.


Eva Jurinová je dobře známá z televizních obrazovek. Ve druhé polovině 90. let moderovala Televizní noviny televize Nova. Poté byla deset let mluvčí pražské nemocnice v Motole, kde skončila po neshodách se svým nadřízeným. Následně se vrátila coby moderátorka do českých televizí a rádií. V současné době působí jako tisková mluvčí strany Republika, za kterou kandiduje i do Evropského parlamentu.
 

Rozhovor


Evropské volby v některých státech Evropské unie začaly už dnes ráno v 7.30, skončí v neděli ve 23 hodin, kdy budou oznámeny i výsledky. Češi budou volit svých 21 zástupců v Evropském parlamentu v pátek od 14 do 22 hodin a v sobotu od 8 do 14 hodin. V Evropském parlamentu zasedá celkem 751 poslanců.
 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz