Na VOYO míří další filmové pecky! Oscarový dokument i nestoudná Nymfomanka!

Na VOYO míří další filmové pecky! Oscarový dokument i nestoudná Nymfomanka!
Zdroj: nymphomaniacthemovie.com

Služba z portfolia skupiny Nova, videoportál VOYO, navázal spolupráci s českou filmovou distribuční společností Aerofilms. Díky tomu rozšíří VOYO svou nabídku o filmy v HD kvalitě v původním znění a s titulky, které nadchnou především náročnější diváky. Svým uživatelům přinese tituly jako Nymfomanka, Melancholie, Lovci hlav, Jeden musí z kola ven a mnoho dalších.

Spolupráce s distribuční společností Aerofilms, která si své filmy pečlivě vybírá a specializuje se především na artové tituly, přinese do knihovny videoportálu VOYO více než 26 velmi úspěšných filmů.
 

"Jsme nadšeni, že našim divákům rozšíříme portfolio o nové alternativní filmy. Například na oba díly kontroverzní a velmi diskutované Nymfomanky se mohou naši zákazníci podívat už dnes. Nymfomanku do knihovny doplňujeme velmi krátce po její premiéře v kinech,“ říká Petr Horák, ředitel sekce nových médií TV Nova.
 

"Pečlivě vybrané tituly z naší dramaturgie se nesnažíme držet za dveřmi kinosálů, naopak: chceme je činit v co nejširší míře dostupné i online. Spolupráce s VOYO, jednou z nejvýznamnějších VOD platforem v českém prostředí, je logickým krokem při našem úsilí přinášet kvalitní filmový obsah co nejširšímu okruhu diváků,“ říká Jan Noháč z distribuční společnosti Aerofilms.
 

Jeden z nejdiskutovanějších snímků poslední doby Nymfomanka je divokou a poetickou kronikou sexuálních a erotických zážitků hrdinky Joe od útlého věku až do jejích 50 let. Jedná se o otevřenou studii ženské sexuality podle kontroverzního dánského režiséra Larse von Triera. VOYO společně s Aerofilms přinese oba díly jen několik měsíců od jejich premiéry v kinech. Kromě Nymfomanky se mohou diváci těšit i na Trierovu Melancholii s Kirsten Dunst v hlavní roli, nebo na snímek Lovci hlav podle předlohy populárního norského spisovatele Jo Nesbø.


Snímek Nymfomanka najdete TADY.


Těšit se můžete i na snímek. Pátrání po Sugar Manovi, který dostal Oscara za nejlepší dokument roku 2013. Režisér snímku bohužel minulý týden spáchal sebevraždu.


Pátrání po Sugar Manovi najdete ZDE.
 

Videoportál VOYO nabízí svým předplatitelům za jeden poplatek svoji kompletní knihovnu filmů a seriálů, přímé přenosy sportovních událostí na kanálu NOVA Sport a FANDA nebo celodenní filmový program na kanálu VOYO Cinema. Služba VOYO je dostupná kromě PC na tabletech a chytrých telefonech s podporou operačních systémů Android a iOS, na chytrých televizorech značek LG, Samsung a Panasonic a díky IP boxu VOYO Player i v televizorech nepodporující funkci Smart TV. Běžná cena předplatného je 189 Kč měsíčně.

ČTĚTE TAKÉ:

Film o nymfomanech režiséra Triera: Podívejte se na video plné sexu

Shia LaBeouf o roli v Nymfomance: Režisérovi musel ukázat pe*is, aby tam mohl hrát

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Film

Důležité Události

Píše se na Deník.cz