Zahraničí

Mají rozum? Rodiče zavěsili teprve jedenáctiměsíční dcerku na padák

Těmto rodičům zřejmě přeskočilo a dokonce mohou čelit obvinění z týrání. Svou teprve jedenáctiměsíční dcerku zavěsili na paraglidingový padák a pustili do vzduchu do výšky 15 metrů!

Většina lidí tuhle "zábavu" povedených rodičů považuje za týrání! Ti totiž svoji jedenáctiměsíční dcerku uvázali do popruhů paraglidingového padáku a samotnou ji pustili do vzduchu. Zatímco děťátko dává jasně najevo, že se mu to nelíbí, křičí a pláče. Rodiče se královsky baví.
 

Rodiče vyděšenou dcerku připoutali do padáku a terénní auto ji vytáhlo do vzduchu do výšky 15 metrů. Kruté podívané přihlíželi, ale nikdo z nich nezasáhl. Policie už se případem zabývá a rodičům hrozí obvinění z týrání.
 

Případ se stal v indickém Kerale při akci, která byla organizovaná skupinou nadšenců, kteří chtěli zpopularizovat paragliding. Matka holčičky už má za sebou 60 hodin paraglidingu a pravděpodobně chtěla, aby ji dcerka už od útlého věku následovala, píše slovenský portál TVnoviny.sk.
 

Související obsah


Kromě policie se začala případem zabývat i Komise pro lidská práva, která shodou okolností sídlí právě v Kerale. Podniká kroky nejen proti samotným rodičům ale i proti organizátorům celé akce, upozornil britský Daily Mail.

TN.cz / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz