Filmy

Striptérky a prostitutky promluvily o sexu se slavnými herci a zpěváky

Striptérky a prostitutky promluvily o sexu se slavnými herci a zpěváky
Zdroj: FOTO: Isifa.com / Mediafax

Mnohé z nich prožily vášnivé noci s hollywoodskými idoly a navíc pochopily, že mohou své zážitky dobře prodat. Rozpadlo se tak nejedno manželství.

Jennifer Lopez odkopla Bena Afflecka ve chvíli, kdy se striptérka Tammy Morrisová rozpovídala pro National Enquirer. "Na tu noc nikdy nezpomenu. Kdo by taky zapomenout chtěl," uvedla Tammy. No, kdo určitě by na to zapomenout chtěl, byla Jennifer Lopez. S Benem totiž v té době akorát plánovali svatbu.
 

Přeborníkem na striptérky je golfista Tiger Woods. Naoko vzorný manžel si nedával pozor a jeden čas se na něj provalil plný "pytel" různých milostných aférek. Jamie Jungersová dokonce prozradila, že měla s golfistou sex v den, kdy mu zemřel otec.
 

Se striptérkou si užil také olympijský plavec Michael Phelps. "Potkali jsme se na hotelové chodbě a vzali ještě jednu holku do trojky. Je to borec, vydržel se o nás starat tři hodiny," pověděla bulváru Theresa White.
 

Také Sandra Bulloc by mohla o lehkých holkách vyprávět. Její manžel Jesse James si najímal jednu prostitku za druhou. Nakonec sbalil potetovanou Michellu McGee. 
 

Milovníkem strip show byl i zesnulý herec Heath Ledger a dokonce i Pamela Anderson. Christina Aguilera jeden čas dokonce v pohodě platila striptérky pro svého manžela Jordana Bratmana. Spoře odděné krásky mají v oblibě také princ Harry, herec Colin Farrell či Vin Diesel - více ZDE

ČTĚTE TAKÉ:

Komik má sex, s kým chce! Jak to dělá? Máme VIDEONÁVOD

Drsná galerie: Staré mexické prostitutky pořád ví, jak na to

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz