Zahraničí

Hororová nehoda: Kamarád se rozstřelil o strom, zachránil ho MR.BEAN! VIDEO

Řidič to v McLarenu F1 napálil do stromu, první, kdo mu přiskočil na pomoc, byl herec Rowan Atkinson (59) známý jako nemotorný Mr. Bean. Který úplně stejně naboural ve svém McLarenu.

K hororové nehodě došlo v italském Toskánsku. Bohatý americký byznysmen ve svém McLarenu, šestilitru, který jezdí rychlostí 350 km/h, v úterý vyletěl ze silnice a nabořil to do stromu. V koloně fandů do sportovních vozů jel i Mr. Bean Rowan Atkinson ve svém vínovém McLarenu, který neváhal a okamžitě běžel kamarádovi na pomoc.
 

Toho vzápětí odvezl vrtulník do nemocnice v Pise. Jeho stav je stabilizovaný, při děsivě vypadající nehodě kupodivu neutrpěl žádná kritická zranění. Muž přitom svůj červenobílý McLaren obrátil na střechu.
 

Atkinson poté, co kamaráda odvezli záchranáři, ještě sbíral po okolí různé části vozu, které po nárazu odlítly několik metrů, auto je na kaši. K nehodě došlo mezi městy Saline di Volterra a Pomarance.

Kuriózní je, že Atkinson, který je proslulý slabostí pro sportovní vozy a rychlou jízdu, úplně stejně zbořil svůj McLaren před třemi lety v Northamptonshire. Rovněž tehdy po nárazu do stromu skončil ve škarpě a vyvázl naštěstí jen s lehčími zraněními.

Nehoda Mr.Beana:


 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz