Zahraničí

NEŠTĚSTÍ: Policie zranila při zásahu malého chlapečka (1,5)

NEŠTĚSTÍ: Policie zranila při zásahu malého chlapečka (1,5)
Zdroj: YouTube.com

Rodině ve středu večer vtrhla do domu speciální zásahová jednotka. Policisté použili granát, který ale nešťastně hodili do dětské postýlky, ve které ležel teprve devatenáctiměsíční chlapeček. Ten teď leží v umělém spánku v nemocnici.

Rodina z Wisconsinu byla s dětmi na návštěvě v Atlantě v Georgii. Ve středu večer jim do domu vtrhla speciální jednotka SWAT, údajně šlo o drogový zátah. Zásahová jednotka použila omračující granát, který ale bohužel přistál v dětské postýlce, ve které ležel malý Bou.


Teprve devatenáctiměsíční chlapeček utrpěl vážná zranění a popáleniny, byl okamžitě převezen do nemocnice. Tam ho lékaři museli uvést do umělého spánku.


" Granát přistál v postýlce a explodoval mu přímo do o obličeje. Je to moje dítě, malé dítě a nic takové si nezaslouží," řekla nešťastná matka novinářům.


Policie potvrdila, že zátah byl skutečně v domě, kde spal malý chlapec. Zatím není jasné, zda v domě byly nějaké drogy. Policie během zátahu zadržela třicetiletého muže, který měl prodávat drogy a zbraně.

Zdroj: YouTube.com


"Má popálenou tvář a velké zranění na hrudi. Právě se na něj jdeme podívat. Je takový maličký, nezaslouží si to," znovu zopakovala Bouova matka.

ČTĚTE TAKÉ:
Davidovi máma poprvé půjčila nové auto! Byla to jejich poslední jízda
Tato kráska tančila na klíně cizím mužům! Neuvěříte, jak reagovali!

vem, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k odstrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz