Krimi

VIDEO: Policie naháněla u Prahy řidiče v kradeném autě. Nakonec skončil v poli

Policie v sobotu večer pronásledovala muže v kradeném autě, který ujížděl hlídkám v okolí Prahy a Mělníka. Nakonec skončilo kradené auto v poli a pachatel v rukou policie.

Policejní hlídka zaznamenala vůz v sobotu večer, podle databáze zjistila, že se jedná o kradné vozidlo a tak se hned dala do pronáslednování.

Muž v kradeném autě si byl dobře vědom, že ho čekají problémy a policii se pokusil ujet. Do pronásledování se nakonec zapojilo hned několik hlídek a řidič i s ukradeným autem nakonec skončil v poli a následně i se želízky na rukou.

Sedmačtyřicetiletý řidič dobře věděl, že jede v kradeném autě a dokonce měl zákaz řízení. Nyní mu hrozí obvinění z trestných činů maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, a neoprávněného užívání cizí věci. Za tyto delikty může skončit za mřížemi až na tři roky.

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz