Nehoda

SMRTELNÁ NEHODA u Bystřice: Zraněné děti odvážel vrtulník! Jak jsou na tom?

Kolem 13. hodiny se včera u Bystřice ve středočeském kraji stala smrtelná nehoda. Vrtulník záchranné služby odvážel také dvě zraněné děti do nemocnice v Motole. Jedno z nich bylo těžce zraněné.

Řidič osobního auta značky Volvo vjel do protisměru, kde se srazil s dalšími vozy. "Záchranáři po příjezdu konstatovali smrt u řidiče osobního auta, lékař záchranné služby ošetřil ženu, která utrpěla poranění hlavy a ruky. Poté byla pacientka při vědomí transportována do Ústřední vojenské nemocnice v Praze," řekla ČTK mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová.

Obě zraněné děti transportoval vrtulník do nemocnice v Motole. "Dítě s těžším zraněním je ve stabilizovaném stavu na oddělení ARO. Dítě je mimo ohrožení života. Druhé dítě, které mělo lehčí zranění, leží na oddělení chirurgie a brzy bude propuštěno do domácího léčení," uvedl zdroj z oddělení komunikace motolské nemocnice.

Auto při nehodě narazilo do nákladního vozu, který převážel koně. Ten byl po nehodě také viditelně otřesen a musel být převezn náhradním vozem.

hru, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz