Domácí

Další závěť Ivety Bartošové: Rychtář má novější verzi než Martucci! Kdo bude dědit?

Další závěť Ivety Bartošové: Rychtář má novější verzi než Martucci! Kdo bude dědit?
Zdroj: tn.cz / isifa

Josef Rychtář se nevzdává! Závěť, kterou měla Iveta Bartošová sepsat na zámku u Domenica Martucciho, je prý neplatná. Má novější verzi, kterou Iveta s notářkou podepisovala společně s předmanželskou smlouvou!

Když se média po smrti Ivety Bartošové začala zabývat tím, kdo zdědí její majetek, nikdo z jejího okolí ani nenaznačil, že by zpěvačka někdy sepsala závěť. Spekulovalo se, zda by se místo této úřední listiny dal použít dopis na rozloučenou adresovaný Arturovi. Tato myšlenka, ale byla nakonec vyloučena kvůli chybějícím náležitostem.


Teď se ale najednou objevilo závětí několik. Tou poslední, je Rychtářova verze, kterou údajně Iveta podepsala za účasti notářky současně při podpisu předmanželské smlouvy. "Můžu potvrdit, že ta závěť je pravá, nebudu sdělovat, co v ní je, to je předmětem notářského řízení," potvrdil portálu TN.cz existenci závěti Josef Rychtář.


Související obsahZnění závěti zatím neodtajnil. Vyjádřil se k němu pouze takto: "Nechte se překvapit, myslím si že i veřejnost bude velmi překvapená." 


Je tedy otázkou, zda Artur nakonec zdědí milióny nebo dluhy. Na dům jeho matky byla totiž krátce před její smrtí uvalena exekuce kvůli vysokému dluhu za neplacení zdravotního pojištění. 

Související obsah
Jak se ale Rychtář krátce po její smrti zmínil, údajně se mělo jednat o dluh 60 tisíc, který se úmrtím dlužníka podle Rychtáře ruší. To, co ale ještě po její smrti zůstalo, je hypotéka ve výši necelého 1,5 milionu. 


Pokud by přeci jen veškerý majetek po Ivetě Bartošové měl připadnout Arturovi, i po zaplacení dluhu a hypotéky by mu mělo pořád pěkných pár miliónů zůstat. Pravidelný roční příjem by měl získat i díky jejím písničkám, které se pořád hrají. Přesná částka, kolik by za produkci písní tragicky zesnulé zpěvačky měl dostat, bude stanovena ale až za několik měsíců. 

ČTĚTE TAKÉ:

Bartošová? Loutka, které určovali i to, s kým bude mít sex

Poslední telefonát Ivety Bartošové: Proč si sáhla na život?

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů, tedy Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz