Zajímavosti

Manželé si koupili ruinu za 20 KORUN! Udělali z ní zámeček snů! VELKÁ GALERIE

Manželé si koupili ruinu za 20 KORUN! Udělali z ní zámeček snů! VELKÁ GALERIE
Zdroj: facebook.com

Pojďte se podívat dovnitř! Manželé dlouho hledali dům svých snů, nakonec se jim ho podařilo koupit za dvacet korun. Po roce pilné práce z ruiny udělali nádherný zámeček.

José Velázquez s manželkou Jennifer roky hledali ideální domov až ho našli v Memphisu. Jde o historický dům James Lee z roku 1848. Když ale zemřela jeho poslední majitelka věnovala ho Memphisu a dům si na 50 let pronajala společnost, která ho celou tu dobu nechala chátrat.

V roce 2011 smlouva vypršela a město vyhlásilo, že další majitel domu z něj bude muset udělat něco užitečného pro společnost. Dům získali se svým projektem právě manželé Velázquézovi, kteří se rozhodli z domu udělat hotýlek typu bed and breakfast. Do přeměny ruiny, kterou získali za symbolický jeden dolar, tedy asi dvacet korun, investovali 2 miliony dolarů. A po roce hotýlek letos na jaře slavnostně otevřeli.

Související obsah

Pár si po dobu náročné renovace najal dům v sousedství a tým spolupracovníků, kteří jim měli pomoci vrátit mu zašlou krásu. Podívejte se, jak se to manželům povedlo.

ČTĚTE TAKÉ:

Strach Ivety Bartošové: Děsil ji vlastní dům

Česko zásahlo dosud nejsilnější zemětřesení. Roztrhlo dům v Kraslicích!

hel, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz