Domácí

ZÁVĚŤ IVETY BARTOŠOVÉ: Rychtář ji konečně ukázal! FOTO

ZÁVĚŤ IVETY BARTOŠOVÉ: Rychtář ji konečně ukázal! FOTO
Zdroj: TV Nova / OD Bílá labuť

Už se kolem toho dokumentu skoro vytvořila aura mýtu. Spousta lidí totiž tvrdila, že Josef Rychtář jen mlží a získává čas, protože žádná závěť po Ivetě Bartošové nezůstala.

A i když vdovec Rychtář v poslední době nekomunikuje s médii zdaleka tak čile jako po zpěvaččině smrti, tentokrát už toho na něj asi bylo moc a rozhodl se, že se ozve.

Podívejte se na závěť Ivety Bartošové na fotografiích v galerii:

Asi chtěl konečně vyvrátit řeči svého soka, Ivetina bývalého partnera Domenica Martucciho, který tvrdí, že jedinou závěť má on a že ji Iveta sepsala loni při slavném "únosu" do Itálie.

Související obsah


Redakci extra.cz Rychtář předložil opis dokumentu, který podle všeho opravdu vypadá jako první stránka závěti tragicky zesnulé zpěvačky.

Jak to tedy vypadá, Martucci se jen snažil přihřát si polívčičku. Jediný, kdo v tomto souboji dokumentů zatím chybí, je Ivetin zbožňovatel Zdeněk Macura. Ten má ovšem nyní asi jiné starosti. Utekla mu totiž partnerka Vlaďka.

ČTĚTE TAKÉ:

Další rozloučení s Ivetou Bartošovou: Víme, kdy a kde proběhne

Martucci o dědictví Bartošové: Artur bude za vodou a Rychtář v p*deli

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů – Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz