Krimi

Rodinná tragédie u Kadaně: Chlapeček (6) se utopil v odpadní jímce!

V Úhošťanech u Kadaně spadl včera navečer do jímky šestiletý chlapec. Jeho tělo záchranáři vytáhli již bez známek života a přivolaný lékař konstatoval smrt. Matka dítěte se zhroutila.

Teprve šestiletý chlapec přišel o život v Úhošťanech na Chomutovsku poté, co spadl do odpadní jímky. Hrál si venku a dlouho se nevracel, rodina ho začala hledat, ale našli ho až přivolaní záchranáři, kteří už chlapci nedokázali pomoci.
 

Vypadá to, že si odpadní jímky dlouhé roky nikdo nevšímala pozapomnělo se na ni. Chlapec jezdil po malé obci na kole a u jímky měl údajně zastavit, protože byl zvědavý a chtěl se dovnitř podívat na mrtvé zvíře, které tam plavalo. Jenže spadl dovnitř a než ho našli, utopil se. Vrtulník už letěl na místo zbytečně a do nemocnice se vracel prázdný.
 

Chlapcova matka své jediné dítě vychovávala sama a po tragédii zkolabovala. Událost prošetřují kriminalisté, ale cizí zavinění vyloučili. Hasiči jímku zasypali, aby do ní už nikdo nemohl spadnout

Související obsah

Za pár týdnů začínají prázdniny a rodiče by právě v tomto období měli na malé děti velmi opatrní, hlídat je a mít přehled o tom, co právě dělají.


 

hel s přispěním Martina Kočárka, TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz