Krimi

ZLODĚJ UJEL NA BRUSLÍCH: Napřed je zkusil a pak odjel!

Na ukradených bruslích odjel zloděj přímo z obchodu. Stalo se to v nákupním centru v pražských Vršovicích. Muž si zkoušel brusle na in-line hokej, projížděl se po prodejně a dokonce předvedl i několik zdařilých piruet.

Pak si asi řekl, že mu brusle sedí dostatečně. Platit za ně ovšem evidentně nechtěl. A tak se prostě sebral a z obchodu odjel pryč. Užaslý personál jen zíral.


Policisté oprsklého zloděje nakonec stejně dopadli, to už ale byl o tři kilometry dál. Zloděj si nezapomněl vzít boty, kdyby se potřeboval přezout. Na bruslích ale dojel až do téměř tři kilometry vzdálených Havlíčkových sadů. Tam ho vysíleného zadrželi policisté.

Související obsah


Všechno se ale kvůli tomu, že brusle stály jen tři tisíce, řeší jen v přestupkovém řízení, ne jako trestný čin. Brusle si zákazníci zkoušejí ve všech obchodech, je to naprosto běžná praxe. To že by se někdo pokusil ujet, se ale stává minimálně. Třeba i proto, že jsou u východu dlouhé schody.


Podobně už se ale ukradlo ledacos. Hlavně kola nebo čtyřkolky. Jeden muž si tak dlouho zkoušel jednu za čtyři sta tisíc, až na ní ujel. Prodavač ho na druhé čtyřkolce stíhal marně.

pez, Ondřej Špalek, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz