APLIKACE TN.CZ
Mazlíčci

ZNÁME VÍTĚZE PSÍ SOUTĚŽE: Fenka Bára je psí celebritou

Česko už zná nejkrásnějšího pejska republiky. Stalo se jím čtyřměsíční štěně slovenského čuvače z Myslibořic na Třebíčsku jménem Bára. O jejím vítězství rozhodli diváci televize Nova a čtenáři webu TN.cz.

Je ještě štěně. Přesto už je čtyřměsíční Bára opravdová psí celebrita. V soutěži o nejhezčího psa na webu TN.cz porazila na patnáct tisíc soupeřů. Přitom jí její panička Petra Grmelová z Myslibořic na Třebíčsku přihlásila vlastně jenom z hecu, nikomu o tom neřekla.

A z výhry se prý bude radovat hlavně Bára: "Určitě koupíme něco pořádnýho Báře - granule, hračky. A ještě pořádně nevím, co se zbytkem," říká šťastná majitelka.

Petra Grmelová dostala Báru jako dárek od rodičů, a jako každé štěně neposedná psí slečna ještě moc neposlouchá , nejraději si hraje. Ale mikrofon jí prý chutná.

SOUHLASÍTE? Pejskaři jsou přátelštější, milovníci koček citlivější! NOVÁ STUDIE

Až psí slečna povyroste, chce s Bárou její panička zkusit navštívit nějakou výstavu. Kdo ví, třeba jsme u zrodu budoucí psí šampiónky.

mazlíčci, psí soutěž, nejkrásnější pes, Bára, Třebíčsko

ČTĚTE TAKÉ:

České hvězdy se zvířátky: Tohle jsou největší milovníci psů!

Pes přistižen při činu! Podívejte se na zábavné video

tn.cz, TV Nova

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz