Domácí

POČASÍ: Po tropech přijdou kroupy, přívalové deště a teplota poletí dolů

POČASÍ: Po tropech přijdou kroupy, přívalové deště a teplota poletí dolů
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Extrémní teploty ukončí během středy studená fronta, která přinese ochlazení až o 10 °C a silné bouřky. Očekává se i krupobití a přívalové deště.

Pokud patříte k těm, komu nesvědčí vysoké teploty, zhruba od středy se vám uleví. Teplota půjde rapidně dolů. "Konec týdne bude ve znamení chladnějšího severozápadního proudění. Až do středy budou padat na většině stanic teplotní rekordy, ve středu budou bouřky doprovázené krupobitím a přívalovým deštěm," předpovídá meteoroložka společnosti Meteopress Dagmar Honsová.
 

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
 

V úterý bude jasno až polojasno, ojediněle bouřky, zejména v horských oblastech. Nejvyšší teploty 31 až 35 °C. Teplota v 1000 m na horách kolem 26 °C. Slabý východní vítr do 4 m/s.
 

Ve středu jasno až polojasno, postupně od západu oblačno až zataženo a déšť s bouřkami. Noční teploty 18 až 14 °C. Denní teploty 31 až 35 °C, na západě kolem 27 °C. Proměnlivý vítr do 4 m/s.
 

Zdroj: Meteopress

 

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, občasný déšť nebo přeháňky, místy bouřky. Noční teploty 18 až 14 °C. Denní teploty 23 až 27 °C. Severozápadní vítr 2 až 6 m/s.
 

V pátek bude polojasno až oblačno. Noční teploty 15 až 11 °C. Denní teploty 20 až 24 °C. Severozápadní vítr 2 až 6 m/s.
 

V sobotu bude oblačno až polojasno, místy přeháňky. Noční teploty 16 až 12 °C. Denní teploty 20 až 24 °C. Severozápadní vítr 1 až 4 m/s.
 

Související obsah

V neděli bude polojasno až oblačno, místy s přeháňkami a bouřkami. Noční teploty 16 až 12 °C. Denní teploty 20 až 24 °C. Severozápadní vítr 1 až 5 m/s.

VÝHLED POČASÍ OD 16. 6. DO 22. 6.

Oblačno až polojasno, občas déšť nebo přeháňky, místy bouřky. Noční teploty 14 až 8 °C. Denní teploty 22 až 26 °C.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Moderátorka Počasí Juščíková, jak ji neznáte: Polonahá a sexy!

GALERIE: TOP 10 opálení, o které určitě nestojíte

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz