Filmy

Zažijte Mattoni Koktejl Festival – koktejl plný zábavy a skvělé hudby!

V neděli 22. června máte díky TV Nova možnost být součástí večera plného skvělé hudby, zábavy a finále v míchání nejlepších nealkoholických koktejlů světa.

V centru Prahy, na Václavském náměstí se ve večerních hodinách odehraje další ročník Mattoni Koktejl Festivalu. Zde, před zraky publika, namíchají nejlepší barmani světa své netradiční nealkoholické koktejly, aby se tak utkali o titul mistra světa v soutěži Mattoni Grand Drink. TV Nova bude samozřejmě při tom, aby i její diváci mohli zažít tu neuvěřitelnou atmosféru a podívanou. Přímý přenos z akce začne ve 21:30.A že se bude na co koukat, dokládá i program festivalu. Večer je určený nejenom pro vyznavače zdravého životního stylu, ale i pro širokou veřejnost a fanoušky kvalitní hudby. Těšit se můžete na živá vystoupení nejlepších českých a slovenských kapel a hudebníků. Své hity zahrají Vojta Dyk & B-Side Band, Chinaski, MIG 21, No Name, Miro Žbirka, Ewa Farna nebo Debbi a Lipo.


Večerem bude provázet Leoš Mareš, který postupně přivítá šest významných hostů z řad celebrit – Jakuba Koháka, Josefa Váňu, Ewu Farnu, Maroše Kramára, sourozence Valentovi a Táňu Kuchařovou. Ti všichni zde vystoupí jako tzv. patroni soutěžících barmanů, aby byli nejenom jejich oporou, ale také „parťákem“ na pódiu.


Užijte si večer plný hudby, celebrit a zábavy s Mattoni v přímém přenosu! Dívejte se 22. června ve 21:30 na TV Nova.


Více informací na www.koktejlfestival.cz.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz