Napadení

Muž se vrátil domů opilý a zfackoval manželku! Ta ho zmlátila naběračkou!

Muž se vrátil domů opilý a zfackoval manželku! Ta ho zmlátila naběračkou!
2013-04-14_PRASK-bartosova-web

Že se domů nevyplácí přijít opilý a ještě přitom zfackovat svou manželku, se ve čtvrtek přesvědčil muž (34) v Příbrami. Poté, co uštědřil své ženě po hádce několik facek, ho manželka zmlátila naběračkou.

"Ve čtvrtek dne 12. června v noci převážela hlídka policie 34letého muže na protialkoholní záchytnou stanici. Dotyčný pod vlivem alkoholu na Příbramsku napadl po hádce svou manželku. Několikrát ji udeřil otevřenou dlaní do obličeje," uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

Související obsah

Žena to ale nenechala jen tak a chopila se naběračky. Svého opilého manžela pak naběračkou udeřila do obličeje, což pro něj rozhodně nebylo příjemné.

"Celá věc byla kvalifikována jako přestupek proti občanskému soužití," dodala mluvčí. Opilec se domů vrátil až poté, co na záchytce úplně vystřízlivěl. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z vraždy mladé irské učitelky byl obviněn Slovák (31)

Z vraždy třiadvacetileté učitelky Ashling Murphyové byl ve středu irskými úřady obviněn slovenský státní příslušník Jozef Puška (31). Podle BBC žil zadržený v Tullamore ve středním Irsku a po sdělení obvinění byl umístěn do vazby. Jeho právník požádal o bezplatnou právní pomoc a tlumočnické služby. Policisté v souvislosti s vraždou zdrželi ještě jednoho podezřelého muže, ten byl propuštěn bez obvinění.

Krátká zpráva

Vůdce gangu pašeráků lidí dostal 15 let vězení

Belgický soud odsoudil šéfa vietnamského gangu pašeráků lidí k 15 letům odnětí svobody a pokutě 920 000 eur. Vo Van Hong (45) byl hlavou skupiny, která byla zodpovědná za úmrtí 39 Vietnamců, kteří byli v říjnu 2019 nalezeni udušení v návěsu kamionu na jihovýchodě Anglie. V loňském roce britský soud odsoudil v této kauze další čtyři podezřelé k trestům odnětí svobody v rozmezí od 13 do 27 let.

Píše se na Deník.cz