Chodec

Řidič ve Slaném srazil na přechodě dívku (14) a ujel! Pátrá po něm policie

Řidič ve Slaném srazil na přechodě dívku (14) a ujel! Pátrá po něm policie
Zdroj: isifa.com

V pátek 13. června srazil zatím neznámý řidič na přechodu pro chodce u kruhového objezdu mladou dívku (14). Aniž by jí pomohl, z místa nehody ujel.

Nehoda se stala v Ouvalově ulici u dvou obchodních domů. Řidič osobního vozu nejprve u přechodu pro chodce zastavil, aby tak dal dívce přednost.

"V okamžiku, kdy nezletilá chodkyně vstoupila do vozovky, se řidič se svým dosud neznámým vozidlem rozjel a srazil přecházející dívku pravým předním kolem. Z místa dopravní nehody ujel, aniž by splnil zákonem dané povinnosti a dívce poskytl první pomoc," uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Na místo dorazili záchranáři, kteří dívku transportovali do slánské nemocnice. Podle lékaře utrpěla poranění nohy. Po řidiči policisté intenzivně pátrají.

"Policie vyzývá občany, kteří se v pátek dne 13. června 2014 v odpoledních hodinách kolem 15.45 hodin pohybovali poblíž kruhového objezdu ve Slaném v Ouvalově ulici nedaleko obchodních domů a zaznamenali vozidlo, jehož řidič srazil chodkyni a z místa dopravní nehody ujel, aby poskytli informace k vozidlu na linku 158 nebo na telefonní číslo 974 873 251," dodala Šteinerová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz