Zahraničí

Maminku našli doma po měsících mrtvou. S milionovým bohatstvím!

Maminku našli doma po měsících mrtvou. S milionovým bohatstvím!
Zdroj: Mediafax

Důchodkyně, která byla po 6 měsících nalezena mrtvá, tak překvapila nebývalým bohatstvím. Svým dcerám totiž odkázala téměř milion liber, což je v přepočtu na koruny skoro 35 milionů.

To, že je Agnes Brotherstonová mrtvá, zjistil až její soused. Poté, co z jejího bytu začal vycházet podivný odér, a z oken létalo neobvykle velké množství much. Okamžitě zavolal policii, a jakmile místní strážníci vypáčili dveře, tak objevili mrtvou Agnes.


Nyní se ukázalo, že z tiché dámy, která se většinu času zdržovala doma, vyklubala skrytá milionářka. Celkově po Agnes zůstalo 936 309 liber. Skládalo se z 350 000 liber ušetřených na jejím bankovním účtu, 265 000 liber nahromaděných ve spořících portfoliích a jejích tři životní pojištění, která byla vyplacena celkovou částkou 112 000 liber. Dále jí patřily dvě nemovitosti v celkové hodnotě 205 000 liber.

Agnes ve své poslední vůli toto pohádkové bohatství rozděluje rovným dílem mezi své dvě dcery. Přitom její ostatní celková pozůstalost s vybavením bytu a nábytek byla vyčíslena na necelých 500 liber, tedy něco okolo 2000 korun.

"Žila velmi pokojně a skromně a vůbec nedávala najevo jaké bohatství vlastní. Je nám velmi líto co se jí stalo,“ řekla jedna z jejích dcer.

"Celý čas, co jsem jí znal, tak se chovala velmi samotářsky, ale když jsme se bavili, tak byla vždy velmi příjemná. Je hrozné si pomyslet, že tam celou dobu ležela,“ dodal jeden ze sousedů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Píše se na Deník.cz