Rakovina

Saša jede! Hvězda Comebacku sahala na prsa pro dobrou věc!

Herečka Marie Doležalová, kterou z náme jako naivní Sašu ze seriálu Comeback, myslí na své zdraví. A tak podpořila kampaň, která ženám radí, jak si správně vyšetřit prsa.

Jak se samovyšetření správně dělá, si mohla i vyzkoušet na umělých ňadrech. To celé v rámci kampaně Ruce na prsa 2014 (www.rucenaprsa.cz), kterou organizuje obecně prospěšná společnost Dialog Jesenius.


Kampaň má upozornit na vysoký výskyt nádorového onemocnění prsu. V České republice totiž s touto diagnózou žije 72 000 žen. Důležitá je prevence a samovyšetření, který ženě může zachránit život.


"Když mi bylo nabídnuto, že se v tomto stánku dozvím, jak přesně samovyšetření prsu provádět, tak jsem díky tomu přišla, protože si myslím, že je to fajn, když mi to někdo řekne přesně," řekla webu TN.cz herečka, kterou mnozí znají jako stydlivou Sašu z Comebacku.

Související obsah


Osvětová kampaň běží od začátku roku a postupně navštěvuje vybraná obchodní centra po celé České republice. Až do 6. července se můžete přijít informovat do Atria Flora Praha, pak kampaň Ruce na prsa 2014 zamíří do svého posledního stanoviště v Brně, do nákupního centra Olympia.

pet, TN.cz

K tématu Rakovina

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz