Barbie

Další živá Barbie z Ukrajiny. Alina (21) prý ale nemá jedinou plastiku!

Další živá Barbie z Ukrajiny. Alina (21) prý ale nemá jedinou plastiku!
Zdroj: tvnoviny.sk

Seznamte se s chodící, vyprávějící, živou panenkou Barbie, která tvrdí, že svůj vzhled nemusela měnit pomocí plastických operací. Alina Kovaľevskaja z Ukrajiny se stala hvězdou na YouTube.

Jednadvacetiletá blondýnka tvrdí, že nemá za sebou žádný zákrok. "Od puberty jsem milovala měnění image. Začala jsem v 13-ti. Vždycky jsem ráda zkoušela něco nového. Teď mám image Barbie. Velké oči, malý nosík a plné rty jsou krásné," tvrdí.

Alina pochází z Oděsy, stejného města jako Valeria Lukyanova, která nedávno vyvolala kontroverzní reakce po celém světě. Valeria si výrazně pomohla plastikami a tvrdí, že je z jiné planety a žije z vesmírné energie. Jídlo prý k životu nepotřebuje. Tyto dvě se dokonce přátelily, ale už to tak není.

"Měli jsme pár neshod a pak jsem si uvědomila, že s takovým člověkem se přátelit nemohu a ani nechci," řekla Alina, která na rozdíl od Valerie žije normálním životem a studuje psychologii a sociologii na Univerzitě v Oděse.

Související obsah

Stále ale nenašla toho pravého. Rada by se vdala a měla dvě děti. A možná si v budoucnu i nějaké adoptovala. "Některým se můj vzhled líbí, některým ne," říká Ukrajinka, která má metr dlouhé vlasy a občas nosí barevné kontaktní čočky. Vyhýbá se slunci, aby si udržela bílou pokožku.

ČTĚTE TAKÉ:

Přefouknutá Barbie: Žena má za sebou 12 plastik prsou

Živá Barbie přitvrzuje a ukazuje už i bradavky. Líbí se vám? Hlasujte!

pet, tn.cz / tvnoviny.sk

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz