Domácí

Velká letní soutěž TN.cz: Hrajte o báječné ceny! Otázka č. 10

Velká letní soutěž TN.cz: Hrajte o báječné ceny! Otázka č. 10
Zdroj: TN.cz

Letní soutěž na TN.cz je v plném proudu. Výherci si každý den odnesou skvělé dárky od TV Nova. Dnes máme na pořadí už 10. kolo!

Od 1. 7. do 31. 8. budeme každý den soutěžit o skvělé ceny od TV Nova. Každý den se dozvíte jednu soutěžní otázku a také výherce předchozího kola.

Sluneční paprsky se schovávají za mraky, celý den prší a je sychravo. Pošlete nám fotografii, jak trávíte volno, dovolenou nebo zkrátka čas v tomto šedavém počasí. Nejoriginálnějšího čtenáře odměníme!

Své fotky posílejte na adresu soutez@tn.cz. Mail musí mít předmět: "Otázka č. 10". Nezapomeňte uvést své jméno, příjmení, adresu bydliště, kontaktní e-mail a telefonní číslo.

Herní řád soutěže najdete TADY.

Vítězkou 9. kola se stala Andrea Trnková z Velkého Beranova. Gratulujeme!

Otázka pro 9. kolo byla: "Jak se jmenovaly manželky Čestmíra Mázla ze seriálu Ordinace v růžové zahradě (1 a 2)?", správná odpověď zněla: Marcela Mázlová a Magda Mázlová.

Posílali jste fotky z víkendového výletu. Podívejte se na ně ZDE.

Nezapomeňte i nadále sledovat TN.cz a Televizní noviny každý den. každý den totiž budeme hrát o skvělé ceny. A jak soutěž probíhá?

Má 3 velké okruhy:

1. tipovací soutěž: Úkolem soutěžících bude tipnout správnou odpověď na tipovací otázku a svůj tip zaslat e-mailem.

2. vědomostní soutěž: Úkolem soutěžících bude správně odpovědět na vědomostní otázku a svoji odpověď zaslat e-mailem.

3. foto soutěž: Úkolem soutěžících bude e-mailem zaslat soutěžní fotografii na téma vyhlášené na portálu TN.cz.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz